Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A nők miért szeretik?

A nők miért szeretik?

Figyelt kérdés

A nők miért szeretik az olyan zenéket, amiben a női nemiszervről is énekelnek? Ez olyan, mintha a fiúk arról énekelnének, hogy milyen jó a férfi nemiszerv és azt szájjal kényeztetni. Nem írok előadót, számcímet és részletesebb leírást, 5 perc kereséssel bárki találhat ilyen számokat.

Néztem koncertfelvételeket, és ott is az előadóval együtt énekelnek.


Csak érdekel, hogy miért nem akadnak ki, hogy tárgyiasítva vannak a legtöbb számban?



2023. ápr. 9. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Vannak, akik szeretik, vannak, akik kiakadnak.
2023. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Én pont, hogy epét hányok azoktól a női előadóktól, akiknek az egész “művészetük” abból áll, hogy a legnaturalisztikusabb litániákban tömjénezik magukat, mekkora r*b@nc-istennők.

És azt úgy mondom, hogy nem vagyok prűd ember.

2023. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy olyan sokan szeretik közülük mondjuk Ganxsta Zolee Pinavadász című zeneművét..
2023. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Setőfi Pándor 001 válasza:
100%
Nem minden nő szereti, sőt vannak olyanok is akiket ez zavarba tud hozni elég könnyen de persze nem vagyunk egyformák van akinek tetszik.
2023. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm és undorítónak találom az ilyeneket, biztos vannak akik szeretik, csak nem értem miért
2023. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!