Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star wars mièrt szeretik...

Star wars mièrt szeretik olyan sokan? Szerintem gyenge

Figyelt kérdés
Akkor már jobb star trekb nem èrtem mièrt szeretik olyan sokan star warst szerintetem nagyon szar
2019. júl. 3. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Az Orville a legjobb.
2019. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:
33%

Szerintem meg a Start Trek a gyenege talán a DeepsSpace 9 volt ami jó volt.

Egyébként latin mondás szerint az ízlésről nem lehet vitatkozni.

2019. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
grabs popcorn...
2019. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2: "...az ízlésről nem lehet vitatkozni."

Maximálisan egyetértek, ugyanis szerintem meg a Firefly volt a legjobb... és a filmipar legnagyobb szégyene, hogy 14 epizód után elkaszálták!

2019. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BruceStark ***** válasza:
93%

A helyesírás alapján valószínűleg te kérdezted meg a múltkor, hogy mi a különbség a kettő között, mivel szerinted egy tőről fakadnak.


(A kérdezőnek címeztem, ha valaki talán nem értené.)

2019. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A 7. vagy 8. rész után mondod ezt a véleményt? Mert akkor nem csodálom, hogy szarnak tartod.
2019. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tislerics Máté ***** válasza:
22%

A Star Wars annyira szar, hogy a világ legnagyobb rajongótáborával büszkélkedhet és bebetonozta magát a mindenkori filmművészetbe, azon egyszerű oknál fogva, hogy megteremtette a hollywoodi kasszasiker fogalmát. Felvirágoztatva a mozit, milliók képzeletét felülmúlva új standardot teremtve.


Persze szerinted szar, mert egy lázadó féreg vagy! :D tipikus: Ami az emberiség többségének tetszik, az neked nem! Mert te különleges vagy! Isten egyik prototípusa... Ismerem már ezt... majd kinövöd... :)

2019. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!