Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon lenne erre kereslet? (K-Pop fanok válaszoljanak)

Figyelt kérdés
Mostanában látom, hogy több európai országban is volt, illetve terveznek kpop fesztivált. Ez arról szólna, hogy egy vagy két napon egy nagyobb helyen fellépne néhány banda és szólista, fiúk és lányok egyaránt. Mellette lennének még egyéb, Koreával kapcsolatos kísérő programok. Arról érdeklődnék, hogy Magyarországon működhetne egy ilyen, úgy, hogy a környező országokból is jönnének egy ilyen eseményre? Kíváncsi vagyok a fandom véleményére.

2023. jún. 17. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Én K-Pop fan vagyok, de szerintem nem érné meg.
2023. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2023. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor lenne jó ez az ötlet, hogyha tényleg ide jönnének. De mivel nem jönnek így nem jó.😔
2023. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Inkább egy arénakoncertet tudnék elképzelni, abból még ki lehet jönni anyagilag pozitívan. Egy fesztiválból nem, mert szerintem egyetlen bandát is csak húzósan lehetne kifizetni, plusz a hely, a programok és minden egyéb. Támogatók kellenének, de kétlem, hogy nagyobb cégek beállnának egy eleve ingatag lábakon álló projekt mögé.

Azt kipróbálhatod, hogy létrehozol egy facebook eseményt, hogy hány embert érdekelne egy ilyen koncert. És ha 10 ezer felett lenne az érdeklődők száma, akkor már megkereshetsz szervezőket, hogy lenne igény ilyesmire.

2023. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Népszerű a kpop, azonban egy fesztivál, szerintem, túl ambiciózus dolog ebben az országban, még úgy is, hogy környező országokból is jönnének rá. Kicsiben lenne érdemes kezdeni, utána lehetne szépen felfejleszteni, nagyobb neveket meghívni. De ez időigényes, szóval nem egyik pillanatról jön össze a másikra.


Egy ilyen megszervezése nem kis logisztikát igényel (egyebek mellett), illetve egy rakat szabállyal, szabvánnyal, jogi dologgal tisztában kell lenni. A költségekről nem is beszélve, amibe nemcsak az előadók és a komplett csapatuk kifizetése tartozik. Szóval ezek miatt is kockázatos, és nem túl könnyű mutatvány elérni a fedezeti pontot egy nem túl nagy létszámú célcsoport megcélzásakor. És még profitról nem is beszéltünk. (tudom, hogy nem egy magad vágnál bele, csak szerettem volna érzékeltetni, hogy nehéz ebből elegendő, profitáló bevételt összehozni)


Mindenképp fel kell mérni, hogy hányan vennének rajta részt (becsült jegyárakat is feltüntetve) és az ottani visszajelzések után lehetne rendezvényszervezőkhöz fordulni.


Engem amúgy érdekelne egy ilyen, itthoni kezdeményezés.

2023. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
아니요! 별말씀을요!
2023. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6 ez komoly? Ennyi? Azért leírhatnád te magad is, hogy miért gondolod így.
2023. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Ssaa, aniyo hae!
2023. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Mondom azt, hogy miért gondolod így? Erre igen, igen. Nem érted. Vagy te csak koreaiul tudsz írni, és nem is tudsz magyarul? (Bár akkor miért keresgetnél magyar kérdések között hogyha nem is tudnál magyarul?!)
2023. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!