Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó ez így egy rock koncertre?

Jó ez így egy rock koncertre?

Figyelt kérdés
Szóval meghívtak koncertre és nem nagyon tudom, hogy mibe menjek. Vennék ilyen bandás pólót amire megyünk, de már nem érne ide addigra és nem is olcsó. Meg igazából nem is vagyok rajongó meg ilyenek. Szval arra gondoltam, hogy sima fekete ingbe mennék, póló nélkül,mert gondolom kva meleg lesz. Az karomnál meg felhajtom. Idk igazából, de más bandának a pólóját meg nem akarom felvenni. Na a kérdésem igazából az lenne, hogy okés-e fekete ingbe (póló nélkül) meg farmerbe menni egy rock koncertre?

2023. júl. 9. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A budapesti Maneskin koncerten volt egy középkorú pasi öltönyben, ingben és nyakkendőben, nem nézte ki senki. Egy koncerten rohadtul nem azzal foglalkoznak, hogy mit viselsz.
2023. júl. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2023. júl. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
A rocker közösség talán az egyik legtoleránsabb (feltéve hogy nem valami rocknak csúfolt divat-szarásgra mész, ahol azért is kinéznek ha nem a lila megfelelő árnyalatára van kifestve a szemed). Normális rockkoncertre úgy mész ahogy akarsz, senki nem fog kinézni vagy megszólni érte.
2023. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a rock és a metál egyik alap üzenete az, hogy sz*rd le, mit gondol rólad a világ, vagyis legyél az, aki lenni akarsz. Gondolkodj te is így és mindig azon legyen a hangsúly, hogy jól érezd magad. Arról nem is beszélve, hogy megy a zene, villognak a fények, konkrétan senki sem azt fogja nézni, hogy milyen ruhában vagy.
2023. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon leszarják csak a lényeg az hogy ne pózerkedj (mint pl amit írtál hogy extra rendelnél bandás pólót azt nem is szereted őket…)

Farmer ing jólesz.

2023. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. nincs olyan ruha, amit ne láttam volna még rockkoncerten. Nincs dress code, nem előírás a rockos öltözék, sem a bandás póló. (Nehogy csak a koncert miatt vegyél!) Cipőből érdemes zártat és kényelmeset felvenni, mivel a legtöbb koncert álló, és nyüzsögnek az emberek.
2023. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!