Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudom,hogy a bakelit...

Honnan tudom,hogy a bakelit lemezjatszon a lemezen hova kell illeszteni a tu-t amikor elkezdi lejatszani?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Körben a szélén van egy sima sáv, amin nincsenek redők. Annak a határára - ahol a sávozás kezdődik, ott kezdődik a zene.
2023. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez a techbnologia teljesen uj. Apamnak volt regen de nem nyulhattam akkoriban hozza. Most vettem egy hifi-t aminek a teteje lemezjatszo,majd cd es az alja kazettas. De lemezem meg nincs,vennem kell azt is
2023. júl. 27. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A jó lemezjátszó az kincs. De előbb kérj valakitől kölcsön lemezt, mert lehet hogy nem is működik.
2023. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De tenyleg annyival jobb a hangzasa?
2023. júl. 27. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"...a bakelit lemezjatszon a lemezen hova kell..."


Sehova, ilyen ugyanis nem létezik.

2023. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

#5 attól hogy nem bakelitből van, így hívják magyarországon, és tudja is mindenki hogy miről van szó.


Te sem vagy Sz és nem is vagy fából, megis egy nagy fa sz vagy.

2023. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!