Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nemrég vettem kombót basszusgi...

Nemrég vettem kombót basszusgitár hoz 25 wattos Mit lehet tenni ha szerintem súg (amikor kipróbáltuk még a boltban - nem volt feltűnő)?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem hallgatom a basszusgitár riffeket A YouTube on - ott tisztán hallatszanak a basszusgitár hangok, nem hallható súgás még csak kicsi sem....
2023. szept. 19. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy súg?
2023. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs teljesen csönd hanem olyan kis súgó hang van.

Például a YouTube on amikor akár Jared mutat (be) riffeket - amikor beszél és nem penget húrt akkor A beszéd hangján kívül teljes csend van,(nem mint nálam, hogy a combo nak van egy kis valamilyen hangja hát azt mondanám hogy súg egy kicsit vagy valami ehhez hasonló) (azt is mondhatnám hogy olyan sörét-zaj féle) ha pedig megpendített egy húrt (vagy többet) akkor (csak) annak a húrnak a hangja hallatszik....(előtte se meg utána se semmi zavaró hang) (súgás - búgás ilyesmi)

2023. szept. 19. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Búg.


Több oka is lehet, rosszul illeszkedik a kábel, vagy a hálozati trafó, szűretlen tápegység, földhurok, rossz kábel, rossz hosszabbító.


Egyik haverom gitárján , ha megfelelő szögben tartotta a kábelt, bejött a helyi rádió:D

2023. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm amiket leírtál, ... És valóban, odébb mozdított am az egyik vezetéket és teljesen megszűnt.

Egyébként amikor meghoztam a cuccot és használtam és egy darabig néhány hétig, nem tűnt fel hogy súgna búgna

Csak aztán változtattam ezt azt... És utána kezdődött a probléma de én nem gondoltam hogy az lehet a hátterében hanem talán csak azt hittem hogy na eddig jó volt aztán most meg már ilyen

Nagyon köszi mégegyszer is!!

2023. szept. 19. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!