Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Logic pro-t használok, zongorá...

Logic pro-t használok, zongorázok, gitározok, basszus gitározok és van dob "elméletem"is alapokat szoktam csinálni. És szoktam éneket is fel venni amibe segítségre szorulók hogy profi mixingem legyen, mindenképp szeretném én csinálni.a kérdésem?lent

Figyelt kérdés

Tudok annyira mixelni és masterelni hogy pl egy laikusnak egesz jónak tűnjön a kérdésem hogy

Tudnátok mondani olyan dolgokat amiktől jobb lenne a mixem? Pl h mi legyen Mono, vagy sztereó, mit dobják csak balra vagy jobbra. A dobokat hogyan keverjem. Stb stb, jöhet minden okosság?



#zenekeverés #Mixing master ing #Logic x pro #Monostereo #Ének sáv keverés #Minden ami zene
2023. okt. 18. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nem fogja senki megválaszolni itt egy kommentben. YouTube-on például kimeríthetetlen mennyiségben vannak nagyon jó tartalmak minden általad feltett kérdéssel kapcsolatban.
2023. okt. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fmaxy válasza:
A dolog nagyon komplex. Jó hangfalak a keveréshez, jó pluginek sem mellékesek. az MPW (magyar producer workshop) csatornáját hallgasd sokat, Silk mestert.
febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!