Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » FL Studio-ban mulatós zenei...

FL Studio-ban mulatós zenei alap készítés?

Figyelt kérdés
Általában hol helyezkedik el a kick és mondjuk a snare/clap hogy tipik mulatós ütem jöjjön ki? Nem találok erről tutorialt, köszi előre is

nov. 21. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan nem sikerül berakni a kicket negyedekre?
nov. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, az pont hogy megvan, de pl a clap/snaret melyik utemre teszed? Mert nyilvan nem a harmadik es a hetedikre ahogy szokas, mert az teljesen mas mufajt kepez…
nov. 22. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben minden második kicken snare, ahogy az összes EDM videóban láthattad. Lábcin, vagy shaker, vagy ami csak van, 16-odokra, minden második késhet egy kicsit, swingesebb lesz, túlzásban ergya, jobb ha halkabbak a párosak, de elhagyni a legjobb amúgy. Minden második nyolcadon egy 909 open hat oszt csoki. El se hiszem, hogy ezt így leírom valakinek, rendesen keresem a módját, hogy belássam, hogy egy hülye álom csak.
nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

tessék

nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Masodik, igazabol kezdo vagyok, nemreg kezdtem bele az FL studio alapjaiba, egyelore a dob reszeit elemzem a dolognak, aztan kesobb melodiak krealasa stb. Habar ugy tunik picit, hogy nehezedre esett a segitseg de szerintem te is biztosan elkezdted valahol, megis koszonom neked, sokat segitettel! Es ment a zold kez is melle. Pacsi
nov. 22. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nehezemre esett, hanem fura, hogy nem adja magát nyilvánvalóként valakinek, aki valahogy odáig jutott, hogy ő zenélni fog.
nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!