Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotify-ra mennyire éri meg...

Spotify-ra mennyire éri meg elő fizetni?

Figyelt kérdés
jan. 2. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
semennyire, youtubeon fent vannak ingyen a zenék
jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem, ha zavar a reklám (bár egy perces mind, ha nem fél perc vagy annál is kevesebb) akkor hallgasd laptopon, ott egy reklámot se rak be előfizetés nélkül. Legalábbis nekem nem. Esetleg akkor fontold meg, ha offline is akarsz zenét hallgatni. De ahhoz tárhely is, szóval ha alapból mindjárt betelik a tárhelyed, akkor megint inkább nem.

Egyesnek meg megint igaza van.

jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem nagyon, mert nem kapsz a pézedért csak hallgatási jogot.


Ha már fizetsz, étdemesebb megvenni valami fizikai formátumban, azt nem veszik vissza tōled a cégek ha épp olyanjuk van.

jan. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki nagyon zenés es csak telon tud hallgatni akkor megeri
jan. 3. 10:22
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Telefonra feltenni egy mp3at már 10 éve lehetséges volt



Én amikor megveszem a lemezt, kapok mellé mp3at is

jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg pont akkor éri meg ha több eszközről is megy, az offline zenehallgatás csak otthon jelent előnyt.

De akkor sem a nevetséges MP3 to Youtube és társai, hanem a veszteségmentes zene + valami komolyabb hifi rendszer.

Hordozni, meg sok-sok eszközről egyértelműen a Spotify a legjobb választás.


Aki az offline zenét javasolja, azt megkérdezném, hogyan kivitelezhető több százezer zene tárolása és mondjuk annak havonta történő újítása, szinkronizálása...(elvégre zene kategóriában vagyunk, zeneszeretők között, nem érik be gondolom én pár száz zenével)

jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

6, nekem vintage balelit gyûjteményem van, amiket gondosan válogattam össze, nem veszek meg minden vackot. A hangzás miatt is, az elõadók anyagi támogatása miatt is (a streaming nagyon rossz egy zenésznek, underground alkotók kb semmit nem keresnek), meg a szentimentális érték miatt is.



Több százezer (!!!) zene közül nem igazán hiszem el, hogy ezt mind tényleg hallgatod is, meg egyáltalán számon tudsz tartani ennyit, és tudod melyik szám melyik.


Pár ezret mint Dj igen, elhiszem. Ez egy szép kollekció, de átláthatóm


De százezer album? Vagy csak szám? Az kurwa sok. De abban a több százezerben mennyi a sallang, amire nincs szükséged?

jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Ez eljutott az emberek tudatáig? "Megvetted" a zenét, de a Spotify bármikor leveheti, ha olyan kedve van.


Szerinted 20 év múlva lesz még Apple Music meg Spotify?



[link]



A géped harddriveja meg tud dögleni, és akkor volt zene, nincs zene. 10 év alatt hány géped van, és ennek hány harddriveja?



Ha már ennyi pénzt meg időt belefektettél, nem akarod, hogy maradandóbb legyen?



Belehallgatni, belekóstolni valamibe még oké a digitális meg a streaming, de ezek átmeneti megoldások.

jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

6os: "Aki az offline zenét javasolja, azt megkérdezném, "


Nem én javasoltam, de maximálisan egyetértek.


Számos olyan megoldás létezik amivel az otthoni média szervert hozol létre, és azt streamelheted sajátgépen tárolt zenéket a telefonodra, elérheted másik laptopról, tabletról, de még akár néhány okostv-ről is direktben. Tárolhatod lossless, streamelheted lossy vagy lossless formátumban, csak beállítás kérdése. Még az átkódolás is megoldott, simán tudok telón hallgatni otthoni gépen tárolt 32/192, DSD256, meg SACD ISO fájlokat. A médiacenterek között van zenére dedikált, és van ami filmekkel is megbírkózik. Amiatt is hasznosak, mert elég ügyesen tudják kezelni és beszerezni az esetlegesen hiányzó metaadatokat.


7es: Sok mediacenter tud playlistjavaslatokat, illetve playlisteket generálni a meglévő anyagból a hallgatási szokások és metaadatok alapján. Másszóval ugyanúgy előás random számokat amiket sosem hallottál, csak mondjuk letöltötted pár éve, mert tetszett az albumborító, mint a spotify meg a többi streamer szolgáltató. A másik az, hogy sokan vannak (pl. én) akik olyat is letöltenek aminek bármilyen szempontból értékesnek, megtartandónak gondol. Archiválás, Rengeteg olyan albumom van amit valószínűleg nem veszek elő, de örülök, hogy levadásztam.



8asnak:"A géped harddriveja meg tud dögleni, és akkor volt zene, nincs zene. 10 év alatt hány géped van, és ennek hány harddriveja?" - Épeszű ember, aki adattal dolgozik az csinál biztonsági mentéseket, hogy visszállítható legyen ha egy vinyó elpukkan. Tudom naivitás lenne elvárni egy 3-2-1 mentést -ez annyit jelent, hogy legalább 3 teljes példányban rendelkeznünk kell adatainkkal, amelyekből kettő helyi; de különböző (más fajta) adathordozókon található, és van egy példányunk offsite- de egy sima duplikáció, már valami.

jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

ha ennyire fizetni akarsz, akkor Youtube-ra fizess elő.


Nem csak amiatt hogy reklámmentes legyen és háttérben is mehessen telefonon, hanem mert jön vele a Youtube Music is, ami ugyanazt tudja, mint a szpoti

jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!