Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotify-ra mennyire éri meg...

Spotify-ra mennyire éri meg elő fizetni?

Figyelt kérdés
jan. 2. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#7.Ha albumokban, esetleg diszkográfiában gondolkozik az ember simán össze tud jönni. Ha nem is mindennap fordul meg az összes zene, album de azért jó ha ott van. Itt az offline zenetárolás az előnyösebb, mert van nem is egy album, ami nincs ott fenn Spotify-n. Nem mellesleg otthoni rendszeresen sokkal jobban is szól a letöltött veszteségmentes zene.


Ha utazok akkor meg hirtelen jut eszembe egy adott szám, amit lehet pont nem hoztam volna magammal, ezért jó a streaming. Ha csak 1-1 album hiányzik az nem akkora gond, mintha több előadó komplett összes műve hiányozna. Nagyon körülményes lenne a zenéket mind letömöríteni lossless-ből és utána áttölteni minden egyes negyedévben(annyi időnként van manapság albumkiadás dömping)...


Amit a 9-es írna jó megoldás, csak továbbra is a kényelmet egyszerűbb megfizetni.

jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
10 nek :én például inkább fizetek 2000 ftot a spotifyra mert nekem nem kell a youtube,nem is használom már évek óta
ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Spotify-nak a legjobb messze az app-ja, nem minden a hangminőség.

A kényelem legalább ugyan annyira fontos.

Én próbáltam átállni többféle streaming alkalmazásra, de egyik sem hozta azt az eszközök közti szinkronizációt, a bezárás utáni folytatást és számos olyan funkciót, amivel a Spotify rendelkezik.

A YT Music pedig messze a legfapadosabb.

ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"nem minden a hangminőség. A kényelem legalább ugyan annyira fontos"


Ez esetben nem zenehallgatásról beszélünk, hanem háttérzaj generálásról.


A kettő nem ugyanaz.

ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mivel hordozható eszközökről beszélünk ezért az a legfontosabb.

Ha a 4-6-os vonalon utazol kétlem, hogy egy HD600 hangminőségét várnád...

ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!