Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják ennyire Köteles...

Drphiliprusso kérdése:

Miért utálják ennyire Köteles Leandert?

Figyelt kérdés
Személyes véleményem szerint nagyon igényesek a számai a Leander Risingban. Szép hang, jó screamek, szöveg mondanivalóval, és a hangszerek is szinkronban vannak mindig. Van valami sztori emögött, hogy ennyire fújolja mindenki és utálja az énekest?

#zene #alternatív #leander #leanderkoteles
jan. 24. 22:21
 1/8 PMC Wagner ***** válasza:
84%
Kik utálják? próbáltam rákeresni de sehol sem találok negatív cikkeket róla.A zenei stílusa nem mindenkinek jön be, arra gondolsz talán?
jan. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem valami tévedésben vagy, mert én sem olvastam semmi olyasmit, hogy bárki utálná. Még itt a gyakorin sem. Nem populáris stílust játszik, de értelmes ember ezért nem utálja őt. Nem mellesleg elképesztően jó hangja van és szerintem jó dalszerző.
jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

csak így random


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Értem, hogy mire gondolsz, de ezek miatt szerintem nem kell utálni őt. Illetve attól nem lesz valaki s**gnyaló fideszes, hogy hasonló értékrendben hisz. Ettől függetlenül nekem is feltűnt, hogy Leander nem áll távol a állampárttól, de ameddig nem nyal be úgy a kormánynak, mint mondjuk Nagy Feró, vagy Tóth Gabi, addig nincs ezzel baj. Ő nem kap milliókat a szerencsejáték zrt-től, nem megy ki a békemenetre, nem dicsőíti a kormányt és hasonlók.
jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4es: egyetértünk.

nem utálom, nem is szeretem, nekem teljesen közömbös, zeneileg nagyon távol áll tőlem. csak a kérdésre válaszolva kikerestem h egyesek miért utálhatják.

jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm a válaszod, lehet hogy erről van szó.
febr. 9. 09:12
 7/8 A kérdező kommentje:

1-es és 2-es

Akik ilyen zenei műfajban mozognak rájuk gondolok. Mindenki aki ismeri “mémeli” vagy mindig szidja.

febr. 9. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Gondolom rivalizálás.
febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!