Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mindenhol azt olvasni, hogy...

Mindenhol azt olvasni, hogy aki hallgatja Azahriah zenéiz, az proli meg ízlésficamos, meg nem tudja mi a jó zene. Aki pl. rockot hallgat, az tudja. Én mindkettőt hallgatom, akkor most én mi vagyok?

Figyelt kérdés

jan. 26. 06:34
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

*zenéit

Bocsánat, elírtam.

jan. 26. 06:35
 2/36 anonim ***** válasza:
51%

Csak irigykednek rá hogy ennyire sikeres

Regebben aki Backsreet Boyst hallgatott fiu létére azt leb-zizták

jan. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
#2: Na abban azért van valami. A jóképű ugrálós fiúbandák koncertjein csak olyan srácokat láthattál akik vagy a barátnőjük miatt mentek el, vagy a sok csaj miatt, hátha nekik is jut egy.
jan. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell az ilyenekre hallgatni, mert csak a szokásos magyarok közti megosztást akarják továbbélezni ezzel.
jan. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

4: persze, nem hallgatok rájuk, csak érdekelne, hogy engem vagy a hozzám hasonlókat vajon minek állítanának be ezek az okosak, akik képesek ízlésről vitatkozni

:D


Szerintem el se tudják képzelni hogy léteznek olyan emberek is, akik egyszerre szeretik pl. a Queen-t meg Azahriaht is.

jan. 26. 06:55
 6/36 anonim ***** válasza:
53%

Alternatív zenéket hallgatok, szeretem a punkot, rockot de nyitott vagyok minden stílusra. A kedvencem a mostaniakból a Maneskin és Azariah. Szerintem a zenéje egyedi és jól megcsinált. Biztos ez fáj a sok köpködőnek mert nem érik fel ésszel a sikere titkát.

50 elmúltam, gyerekkoromban én is proli környezetben nőttem fel, panelban laktunk az utcán játszottunk. Nekem nem fáj.

jan. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%

"Csak irigykednek rá hogy ennyire sikeres"


Ezt a feltételezést mire alapozod?


Az az eshetőség nem is létezhet az univerzumban, hogy valakinek tényleg nem tetszik a zenéje?!

jan. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
7: szerintem amúgy azzal semmi gond, ha valakinek nem tetszik. De tudod, ha valakinek nem tetszik, egyszerűen nem foglalkozik vele, vagy normálisan megfogalmazza róla a véleményét. De akikről itt most szó van, azok azok, akik képesek csak azért beleállni a másikba, mert más az ízlésük. Miért kell bántani bárkit is, aki mást hallgat, mint amit mi jónak gondolunk?
jan. 26. 07:09
 9/36 A kérdező kommentje:
6: Maneskin is rohadt jó:)
jan. 26. 07:09
 10/36 anonim válasza:
87%

Sosem értettem hogy mások véleményét egyesek miért nem tudják túltenni magukat és elfogadni azt.


Én nem szeretem Azahriah zenéit, de attól hogy valaki azt hallgatja nem lesz se rosszabb se jobb ember semmilyen tekintetben. Csupán van egy ízlése, és ezek a zenék annak vagy megfelelnek vagy nem.


Hasonló mint amikor valaki azt mondja hogy szereti a kávét, attól hogy én nem kávézom nem kell lealázni, szimplán elfogadom és megmondom hogy én nem szeretem, mert erősen dobog tőle a szívem.


Itt ezen az oldalon nagyon látszik egyébként, amikor valaki leírja az őszinte véleményét valamiről mások vagy más dolgok fikázása nélkül, és annak ellenére hogy semmi valótlant nem állít, (szinte) mindenki negatívan értékeli a választ. Pedig attól hogy neki nem az a véleménye mint másoknak, a válasza nem rossz, csupán máshonnan látja a dolgokat, neki más fontos.

jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!