Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet ghostproducer-kén...

Hogyan lehet ghostproducer-ként munkát, illetve felkapott/elismert arc lenni a zenevilágban? Hogyan lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés

febr. 8. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
kapcsolatok...
febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na az aztán tényleg elismerés.. Legalja. Meg már senki nem is keresi az ilyeneket, aki ghostot használ az ma nem tud érvényesülni, a hallgatóság azt akarja, hogy mindenki saját maga írja a zenéjét. Átlátnak ezen.
febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keresel mondjuk egy jól kinéző, amatőr énekesnőt, írsz neki dalokat, amiket aztán felraktok a youtube-ra. Nagyon durván leegyszerűsítve valahogy így megy ez.
febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3: az nem ghost producer, hanem az énekesnö producere.
febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Azért ghost, mert más adja elő a dalát, ő pedig a háttérben marad.
febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 veterán vas ***** válasza:

#5.

Akkor itt valami félreértés lehet, mert ha "felkapott/elismert arc" akar lenni, akkor annak pont nem ez az az álma, hogy a háttérben maradjon.😉

febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Lehetséges, bár neki szerintem az lenne az elismerés, ha belső körben tevékenykedne.
febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 veterán vas ***** válasza:

#7.

Jah' ez már akkor legyen az ő problémája. 😉

febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elnézést! rosszul fogalmaztam, az "elismert arcot"a belső munkákban való elismerésre gondoltam.😀😀
febr. 13. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy csinálj szakmailag értékelhető zenét. Én mostanában kezdem az egészet 0-ról. Becsületes dalszövegírót keresek, aki angolul írna dalszöveget nekem.
febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!