Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki jön Kispál és a Borz...

Ki jön Kispál és a Borz koncertre Debrecenbe?:D

Figyelt kérdés
Honnan? Hány évesek vagytok? Mióta és miért szeretitek a zenekar zenéit? Az is válaszolhat,aki nem jön,de mondjuk szereti,mi a kedvenc számod tőlük?

márc. 30. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan régóta hallottam elsőnek a kispált és fiatal vagyok 17 éves vagyok és kb 3 éve hallottam elsőnek és persze nyíílván a legismertebb és legnépszerűbb számaikat hallottam elsőnek...

Amikor elsőnek hallottam róluk akkor úgy voltam vele hogy meghallgatok 1-2 számot akkor valamiért nagyon lázadtam és azt hittem hogy a nekem való műfaj a black metal/blackened death metalt és hasonló műfajok ami durva sok embernek ugye.

Hát mostanáig mintha kinőttem volna belőle vagy nem is tudom mit érzek:D

De nagyon furcsa és ironikus ,mert eddig a lassúbb és az érzékibb számokat nem szerettem,de mára meg azok nekem a zenék szinte:)

Szóval én amúgy mostanában kezdtem el foglalkozni a kispállal kb 1-2 hónapja.

A kedvenc albumom az a naphoz a holddal!

Tavaly hallottam az új albumukat talán vagy is azt az albumot amiben a tatai tó című szám is szerepel de lehet összekeverem valamelyik régebbi számmal,lehet hogy valójában 2022-es album de abban az albumban benne van krúbi is és bocsánat de én nem nagyon bírom de persze elhiszem hogy sokan szeretik és nagyon tisztelem még én is,mert nagyon nagy rajongótábort összeszedett,de nekem valamiért túl sok amit csinál.

de arról a nem olyan régi albumról is van 1-2 szám ami úgy megtetszett de amúgy már hónapok óta nem hallgattam azt az albumot.

Szóval én mostanában kezdem megismerni a zenekart ,debrecenben nem megyek szerintem.

Pedig lehet jó lenne ,de amúgy sincsen senkivel mennem és messze is van mert én sajnos borsodi vagyok miskolctól 20 kilométerre északra asszem:D

de majd a jövőben talán eljutok egy kispállra:)

Ja amúgy a naphoz a holddal cimű albumban vannak azok a számok amik a kedvenceim,de egyet sem tudok mondani amit nagyon szeretek,de talán mostanában a lefekszem a hóba amit nagyon sokat hallgatok és ízlelgetek:)

márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Na utána néztem es a beszorult mondat című albumról beszéltem:)

Szóval az mégis tavalyi évjáratú...

márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat :D jó ízlésed van. Én is szeretem a lassabb,meg érzelmesebb dalokat (meg hát különböző stílusokat), csípem a metált is, csak kevésbé, mert jó ritkán hallgatok.

Persze,még fiatal vagy,reméljük, Kispálék még koncerteznek pár évig,s eljutsz majd koncertjükre ha szeretnél:)

U.i.: ja én is inkább a régebbi dalaikat hallgatom, vagyis minden albumról,de a Beszorult mondatból csak 1-2 számot

ápr. 2. 16:34
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

1991-ben, a BS-ben láttam őket először. A Beatrice 8 óra munka... koncertjén voltak előzenekar. Én akkor voltam 16 éves. Persze akkor főleg a Ricse érdekelt, de nagyon megtetszett a zenéjük hangulata, meg ahogy előadták. Meg is vettem kazettán az akkor megjelent első lemezüket (Naphoz holddal), és rongyosra hallgattam. Igazából az aktív éveik egybeestek a fiatalságommal. Szerintem nem sok olyan ember van, aki nálam több Kispál koncerten volt, de még mindig szívesen hallgatom bármelyik lemezüket. Nem is nagyon tudnék kiemelni egy dalt sem, de leginkább a koncert felvételeket szeretem.

Debrecen nekem is messze van egy kicsit, oda nem megyek De az MVM Dome-ba már megvan a jegyem.

ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D akkor te már régi motoros vagy :D nekem ez lesz az első Kispál koncertem, bár már régebben is szerettem, mostanság kerültek közel a szívemhez
ápr. 2. 23:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor én nagyon kikogok a sorbol mert se rock és metál se jazz se techno se magyar előadók se Amerikai előadókat stb nem hallgatok ☹️
ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nincs itt sor,hogy kilógj!:) de akkor vajon te miket szeretsz, 6-os?
ápr. 3. 08:13
 8/19 anonim ***** válasza:
#7 lehet tippelni 1-2 utána elmondom
ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Pop? Hip-hop?
ápr. 3. 08:36
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 pop de nem amerikai se nem magyar de közel jársz a tipphez
ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!