Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek azok a zenék amiket...

Melyek azok a zenék amiket manapság a fiatalok/gyerekek szeretnek?

Figyelt kérdés
köszi
2011. ápr. 8. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Én speciel 14 vagyok és én a metált és a rockot szeretem, de az osztálytársaim meg a hatodikos gyerekek az SP meg Fluor meg David Guetta ezek a House meg Techno, de szerintem ezek a zene pöcegödrei. Sajnálom akit ezzel megbántottam.
2011. ápr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
első, ne sajnáld, ha megbántasz valakit, az ilyenek meg is érdemlik.
2011. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Én 13 vagyok és inkább a rockot szeretem, de a "mai fiatalok" sajnos az ilyen SP, Fluor sz.rokat nevezik zenének :/ Szerintem borzalmasak, de hát "ízlések és pofonok"...

2011. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel így
2011. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

19/F vagyok.


Nem vagyok zenefüggő, általában minden Normális zenét meghallgatok, kivéve az SP származékokat, és mindent ami arra a stílusra hasonlít. Nekem is vannak kedvenceim:


System of A Down - Toxicity

Szájbergyerek

Safri Duo - Played a live

meg ilyenek...

2011. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Az első válaszolónak teljes mértékben igazat adok énis csak metált meg punkot és rockot hallgatok. Az ilyen SP és a többi baromságtól a falnak megyek. De télleg ez az igazság a mai fiatalok nagy része ilyen f*sokat hallgat :/ de csak azért mert ezeket a szutykokat nyomja a VIVA, a Class FM, Neo FM, Rise FM, meg minden ilyen mindenkinek elérhető zenecsatorna és rádió... Meg hát azért ilyen menő a house meg a techno mert (elvileg) ezekre lehet "táncolni" a diszkóba. Nem inkább mennének rock koncertekre, pedig az sokkal nagyom élmény, mint, hogy fél órán keresztül tuc-tuc-tuc megy a fejedbe ugyanazon a hangerőn, semmi változással, ugyanazon a monoton menetben semmi szóló és dallamos ének. Sajnos ez a XXI. század. :( De lassan kezdek változást látni egyre többen hallgatnak rockot :D


"Én húzom az igát, én osztom az Igét,

És felcsípek néha egy-két diszkós bigét,

Hogy megtudják, hogy mi az a rock

És, hogy a kulcstartójukon a nyuszifarok

Nem az egyetlen jó farok ebben a városban."

(Tankcsapda)

2011. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

16:30 vok!

Elfelejtettem hozzátenni, hogy énse vagyok valami nagyon öreg ember de még mindig több eszem van mint 1-2 divatmajomnak

14/F

2011. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az elozoekkel teljesen egyetertek

http://www.youtube.com/watch?v=Rbm6GXllBiw

http://www.youtube.com/watch?v=bKttENbsoyk

De nem szak rockot hallgatok:

http://www.youtube.com/watch?v=Ym0hZG-zNOk


Viszont a magyar zenekaroktol hanyok

2011. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16:30 Igaz, de azt utálom, hogy nincs Magyarországon egy rádió se ami rock-ot játszana. Ha van akkor havonta kb. 1 et . Osztályommal kimentem Ausztriába... tanárral rockot hallgattunk szóval ott legálább annak is szentelnek egy külön adót. Egyetlen dolog amit rádióban hallgatok az Hétfőn és Szombaton az MR1- en a rádiókabaré x)
2011. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem minden esetben szeretem a nagyon durva hörgős metált, Hanem a dallamosabb pörgős rockot pl.: Finger Eleven- Paralyzer, Nickelcback-Burn it to the ground, Billy Talent- Red Flag... Halgassátok meg megéri :)
2011. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!