Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem rossz egyedül koncertre...

Nem rossz egyedül koncertre menni?

Figyelt kérdés
Valakinek van tapasztalata erről? Csak mert lenne pár amire elmennék, de egyik haveromnak, ismerősömnek se olyan a zenei ízlése mint nekem.
2011. jan. 1. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Na... de a koncerten nem leszel egyedul, nem? :) Leallsz egy-ket emberrel ismerkedni...
2011. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem rossz, mivel mindig össze lehet haverkodni másokkal is, akikkel együtt tudsz tombolni :)
2011. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 böiler ***** válasza:

Voltam már egyedül fesztiválon is. :) Nyár volt, mindenki szanaszét a nagyvilágban. Szóval egyedül leballagtam.

Már a vonaton összehaverkodtam pár sráccal, és velük mentem le, és tulajdonképpen együtt mentünk mindenhova. Azóta mondhatom, hogy barátokkal voltam lent... ;)


Szóval szerintem nem para, ha egyedül mész. Figyelj, a koncertekben az a szép, hogy egyszerűen megszűnik az az érzés, hogy távol kell maradni bárkitől is. Mindenki barátságos, kedves, befogadó. Hajrá. ;)


Milyen koncertek lesznek?


17/F

2011. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát most perpill semmi, csak már lemaradtam 1-2ről a közelmúltban amire elmentem volna, Eluveitie, Korpiklaani, Finntroll, Dark Tranquillity, stb
2011. jan. 1. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!