Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legjobb szomorú...

Melyik a legjobb szomorú szerelmes szám?

Figyelt kérdés
Ti mit szoktatok hallgatni, ha szomorúak vagytok valami elba*ott szerelem miatt? :(
2011. febr. 7. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
alvin és a mókusok - elb_szott szerelem : DD
2011. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adam Lambert ilyen hangulatú zenéit :D
2011. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2011. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen az elbaszott szerelem tényleg jó...Én az exemet is megbőgettem vele pedig pasi. :) Amúgy én ilyenkor rap-et szoktam hallgatni. Angel,Spike mc,Mc soon... ilyenek. De nem a legjobb döntés,hogy magadba fordulj,mert az ilyen számok inkább oda vezetnek.Nekem az évek alatt már elegem lett a depizésből így rockot halgatok mostanába . Pedig utáltam. Azok közül is Skillet-falling inside the black , skillet-whispers in the dark , Three days grace-It's all over . És nem azért halgatok rockot,mert az tetszik.Hanem ezen nem tudok sírni . Próbáld ki ;)
2012. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Toni Braxton-I hate love
2013. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!