Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjem el a DJ-skedést...

Hogyan kezdjem el a DJ-skedést? A többi lent.

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves fiú vagyok nagy álmokkal akit már régóta érdekel a dj-skedés.. A munkámnak csakis egyetlen szakmát választotam amit szeretek, és csinálni szeretnék.. Ez a DJ szakma. Nem tudom hogy hogyan kezdjem el az egészet.. ,mert eddig is a virtual dj programmal mixelgettem de én a jövőbe ezt is szeretném fojtatni .. csak persze normális dj pulttal .. de addig is azoktól várnám a válaszokat akik már DJ-k mert nemtudom hogy hogyan kezdjem el.. és hogy hogy gyakorolhatnám..
2011. febr. 12. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
relatív a "normál" DJ szó,de én biztosan nem vagyok az,mert közöm nincs hozzá,viszont azt megmondom,ha te is az az "Mp3-at egymásba húzogató,laptopon májerkedő kis senki leszel",akor nem lesz nagy jövő...
2011. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Háth épp ezaz h én nem ilyen akarok lenni, hanem normális keverő pultnál dj-zni. csak hogy ehez mit kelesz tennem?

pl: menni dj suliba .. és majd venni dj pultot..

2011. febr. 13. 10:05
 3/12 anonim ***** válasza:

hát ilyen,hogy "dj suli" sztem alapból nincs...képzések max...de ahhoz még nagyon fiatal vagy...ez van...persze addig is jó,ha elkezdesz valamilyen szinten zenével foglalkozni,gitár,vagy akármi...növeli a kreativitást,meg lesz valami fingod erről az egészről...mmint a zenéről.aztán meg vannak képzések,meg stb,de ezek elég költséges dolgok...azon kívül,hogy egy valamire való cucc 200-tól indul...sajnos ilyen ez a popszakma...persze ki tudja.mire abban a korban leszel,rég meggondolod magad.



ja meg persze most is elkezdheted,magadtól is rájössz dolgokra,de sok pénz...az biztos.

2011. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Háth igen tudom h ez elég költséges..

ezt az egészet így terveztem h majd lesz rendes melóm és a pénzt gyűjtöm és majd csak hibbiból elkezdek dj-skedni meg járni képzésekre.. és majd ha meg tok majd a djskedésből élni akk azt fogom csak csinálni..

2011. febr. 17. 18:38
 5/12 anonim ***** válasza:
hát szép tervek:) ha jó vagy,akkor semmi akadálya,csak mire te odajutsz,hogy ezt csinálod szinte főállásként,annyi dj lesz sajnos,mint az állat...ezért nagyok lesznek a követelmények...most még elmegy az,hogy valaki vesz egy laptopot,felrakja a virtualdj-t vagy vmi más programot,vesz 50 ropiért egy hangcuccot,és játsza a nagy dídzséskedést,közben pedig nem csinál semmit csak húzogatja be a számokat egymás után...na mindegy...te tudod.én drukkolok.;Dsok sikert.
2011. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat
2011. febr. 18. 11:56
 7/12 anonim ***** válasza:
DJ sulit azt nagyon gyorsan felejtsd el, az kb olyan, mint a friss jogsis tanuló kirakja az autóra a T betűt, egyszóval a homlokodra írhatod, hogy hülye vagyok! Azt, ha megvan a papír, mész és körbejárod a discokat a papírral? Ugye nem. Igazából ó, hogy valahol rezidens legyél, ismeretség kell. Én is így kerültem be egy discoba.
2011. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de hogy szerezzek ismeretséget? persze még nem most mert még kölyök vagyok..
2011. febr. 21. 19:33
 9/12 A kérdező kommentje:
mondjuk abból talán majd lehetne valami hogy a tesómnak a haverja DJ Koltai ?
2011. febr. 21. 19:33
 10/12 A kérdező kommentje:
és pl ha majd nagyobb leszek 16 éves körül majd egy buliba odaenged a dj pultoz h dj-zek ha jók a zenéim vagy mittudom én .. tanácstalan vagyok :S
2011. febr. 21. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!