Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjem el a DJ-skedést...

Hogyan kezdjem el a DJ-skedést? A többi lent.

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves fiú vagyok nagy álmokkal akit már régóta érdekel a dj-skedés.. A munkámnak csakis egyetlen szakmát választotam amit szeretek, és csinálni szeretnék.. Ez a DJ szakma. Nem tudom hogy hogyan kezdjem el az egészet.. ,mert eddig is a virtual dj programmal mixelgettem de én a jövőbe ezt is szeretném fojtatni .. csak persze normális dj pulttal .. de addig is azoktól várnám a válaszokat akik már DJ-k mert nemtudom hogy hogyan kezdjem el.. és hogy hogy gyakorolhatnám..
2011. febr. 12. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

h hogyan lehetsz hirhett?? :D

először is vegyél cuccot ha nagyobb leszel (persze addig rengeteget gyakorolj pl:gépen v mondtad h tesód haverjánál)

azt amikor lesz cuccod és már úgy megyeget dj-skedés akk szervezz egy bulit bérelj egy helységet aztán hív pár embert (haverjaidat) ha lehet az összeset azt mond nekik h hozzák az ő haverjaikat is majd így szépen összegyűltök azt rajta...később már gondolom (ha már más rendezi a bulit) téged fognak felkeresni stb. :)

2012. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Krisztofer oxi válasza:
Na akkor ,hogy én is segítesek egy kicsit pedig én se vagyok valami nagy DJ-de azért adok egy két tippet.Én is Virtual Dj-vel csinálom és felrakom netre majd elküldöm faceebokon a haveroknak,hogy mi a véleményük.Ha jó akkor elégedett vagyok ha még nem az igazi új mixet csinálok és próbálom odatenni magam emellet szintetizátorozok is.Nekem az a véleményem ,hogy keress meg egy Dj-t aki rég óta benne van a szakmában Azt irtad ide,kommmentbe hogy a tesód haverja Dj Koltai.Menj el egy buliba ahol ő zenél persze csak ha szüleid elengednek mondjuk tesóddal.Állj oda a pultba mellé figyeld hogy csinálja less el dolgokat pl scratselés rákekeverés,hogy hogy fogja a mikrofont amikor a bulizó társasághoz beszél ilyenek. Meg kérdezd meg azért hogy kb mennyi egy Dj cuuc (keverőpult ,lejátszók mikrofon fejhallgató stb)nemkét forint lesz az tuti de ha lesz elég pénzed amikor dolgozni fogsz sztem meg tudod majd venni addig gyakorolgass a virtual dj vel.Remélem tudtam segíteni
2015. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!