Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A dobolást már késő elkezdeni?

A dobolást már késő elkezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a dobolás,viszont már 14 éves vagyok...késő már elkezdeni,vagy még nem?

És ha nem,mennyibe fáj nekem valami normális dobkészlet??


2011. febr. 14. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos már késő, mivel csak 13,5434 éves korig lehet elkezdeni dobolni!


Komolyra fordítva a szót: még 30 éves kor felett is tanulnak sokan különböző hangszereken játszani, sose késő! És ha normális dobfelszerelést akarsz, 100 ezer alatt ne is nézelődj!

2011. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Soha nem késő!!! Én is 14 vagyok nemrég kezdtem el...szal hajrá!!! :D
2011. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Asszem én is akkor kezdtem. Most vagyok 19 és mások véleménye szerint, elég jól csinálom. Egyáltalán nicns késő.


Én annó 80.000-ért vettem az első cuccomat, használtan, de a mai napig azt nyúzom. persze azóta átesett kisebb nagyobb változásokon.


70-80 -között már kapsz egy alapot, amivel érdemes lehet elindulni. Újjonann 120 körül. Viszont ha elektromos dobban gondolkodsz, akkor a már kicsit is élvezhetőek, olyan 160 körül mozognak. Ha ilyet veszel, akkor csakis hálóbőröset.


Remélem segítettem.

2011. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hova valósi vagy?

Mert ha komolyan szeretnél elkezdeni dobolni tanulni, tudok ajánlani egy tanárt, aki segítene neked. /Pest megye/

2011. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!