Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mirők írjak...

Szerintetek mirők írjak dalszöveget?

Figyelt kérdés

7 éve tok zondorázni(még mindíg tanulom)és 4 éve gitározni

szertnék egy dalt írni , mert úgy gondoltam , hogy van elég hangom hozzá, és tehetségem is(13 éves vok fiú)

de nem tom a szövegét megrni.Dallam, akkordok, minden megvan.Csak dalszöveg nincs

SEGÍTSETEK!!!!


2011. márc. 23. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld humorral! Ha nagyszerű zenei képességekkel párosul, meghódítja a világot!

Jon La Joie szövegein a mai napig pusztulok: http://www.youtube.com/watch?v=wxp3zqIqO68

2011. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
amm de az akordok meg a dallamhoz ien szívhesszóló meg ien féle szövegek illenek.csak nem tok olyat írni
2011. márc. 23. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz írni,akkor keress egy szimpi idézetet és azzal énekeld vagy dolgozd át.Gondolom nem vagy valami lelkizős meg semmi,hogy ilyeneket tudj írni.:)
2011. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem lelkizős , csak kicsit érzékeny típusú.Annyi minden kavargott a fejemben.pont van egy lány aki nekem k.vára tetszik.meghalnék érte de van fiúja.taavaj jártam veleés nagyon szerttük egymást de szakított velem.akkor annyira nem is gondoltam végig de most k.vára hiányzok el se tom mondani mennyire.de műr semmit nem tehetek érte mert mással jár.sajnos:(
2011. márc. 23. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Már rossz, ha itt kérdezed. Saját magadban keresd.
2011. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor írj az érzéseidről: D Írj arról a lányról.Nem muszály a nevét beleírni csak gondolj rá és úgy foglald dalba.
2011. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi skacok.

sokat segítettetek

2011. márc. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!