Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudna mondani nekem valaki...

Tudna mondani nekem valaki egy címet, ahol Fluort elérhetném? :D

Figyelt kérdés
cinkelést nem kérek^^
2011. márc. 24. 16:28
 1/1 anonim válasza:

Valahol a belvárosban egyik panelban Sp-vel élnek együtt.Pontosabban nem tudom az ex barátnőm volt nála ill volt egy Sp koncerten és utána beszélgettek Sp-vel másnap meg felment barátnőjéhez Pestre hétvégére aztán barátnője szomszédságában laknak,aztán pizzáztak már együtt a lakásukban meg elmentek együtt futni meg Sp elvitte Fluorral egy olyan helyre őket amit a rajongók nem ismernek pihizni.Amúgy meg járkáld a belváros ha még ott lakknak (mert ez még szeptemberi történet) és ha látsz sok csajt akkor ott lesznek még mesélte is hogy kérdezte barátnőjét hogy mit keres ennyi ember itt mert nem tudta hogy ők ott laknak.Aztán általában a hátsó kijáraton mentek ki-be.Ennyit tudok.


20/F

2011. márc. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!