Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miert utalod sp-t es fluort?

Miert utalod sp-t es fluort?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
ja es dzsasztin bibert
2011. szept. 18. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehetségtelen, unalmas, divatmajom (ez Mind 3), egoista, magát énekesnek és rappernek képzelő (ez SP) média csinálta emberek.



Rammstein fan vagyok.

2011. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ki utálna engem? hisz csudaszép testem van, mindenkinél jobb vagyok és remekül reppelek!


SP

2011. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem utalom oket. De egyiknek se tetszik a hangja/enekstilusa/stilusa/kinezete...stb es tini vagyok...megse...en 2pac fan vagyok:D
2011. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert tehetségtelen médiamajmok!
2011. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem utálom őket mert alig tudom kik azok. Persze azt tudom hogy ilyen popsztárok meg mindenki utálja őket persze a tinik szeretik őket meg nem tudnak énkelni. De egyrészt soha nem beszéltem velük. Másrészt soha nem olvastam róluk csak ilyen "repülőhíreket" hallottam. Szóval amúgy hogy milyen emberek azt nem tudom azért meg nem fogom utálni őket mert a tinik szeretik vagy hogy nem tudnak énekelni.
2011. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!