Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Guns N Roses vagy Led Zeppelin?

Guns N Roses vagy Led Zeppelin?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok meg, hogy nektek melyik tetszik jobban és, hogy szerintetek zeneileg melyik van magasabb szinten. ( Ja és Guns N Rosesnak a régi felállására gondolok.)
2011. ápr. 2. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind2. :) De én Axl-éket jobban kedvelem.
2011. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Thurston ***** válasza:
11%
Egyik sem igazán érint meg (sem zeneileg, sem sehogyan), de ha választani kell, inkább LedZep, tőlük legalább nem undorodom. Mármint azt meg tudom hallgatni, talán még ropnám is egy-egy dalukra. Hej.
2011. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Minkettot imadom, de nekem jobban bejon a guns.Axl hangja, Slash soloi, steve porgos bobolasa, es izzy laza stilusa ellen senkinek nincs esellye.
2011. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Hogy lehet ilyen klasszikusra olyat mondani, h tőlük legalább nem undorodom??? Én utálom pl a rap-et de nem mondanék olyat mondjuk 2pac-ra, h undorodom tőle.
2011. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Thurston ***** válasza:
0%

Mert, mivan akkor, ha klasszikus? Ez azt jelenti, hogy sok ember szerette sok ideig, meg esetünkben ma is. Ilyen alapon most éppen Justin Biebr-t is szeretnem kéne, érted.


És igen, undorodom tőle, mert talán a legtúlértékeltebb banda az egész világon.

Én meg rinyálhatnék, hogy hogy lehetsz olyan beszűkült, hogy akármelyik műfajra alapból azt mondd, hogy utálod. Na mindegy. Csak érted, vicces ez a háborgás.

2011. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc szövegem. Klasszikus. Pont ez az a hozzáállás, ami miatt én is konkrét ellenszenvet érzek irányukban. Egyébként csak szimplán nem érdekelnének a milliószor ellőtt zenei megoldásaik, meg az arroganciájuk, nulla mondanivalójuk, stb.

A Zeppelin is amúgy erősen túlzó rajongókkal van megáldva, egyedül a szövegeik miatt nyertek meg engem ebben a párbajban. Meg azért ott tényleg voltak jó, érdekes gitártémák.

2011. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

A Guns N Roses tiszta, egyszerű amerika Rock&Roll-t játszik, egyetlen céljuk a szórakoztatás. Slash talán az egyik legjobb gitáros volt abban az időszakban, AXLnek meg hihetetlenül sokszínű a hangja. ÉN őket jobban szeretem.


A Zep sokkal gondolkodósabb, elvontabb zenét játszik. A Stairway to Heavent pl. már vagy ezerszer hallottam, de fogalmam sincs miről szől VALÓJÁBAN. Zeneileg ők magasabb szinten vannak.


Akik meg lehúzzák a Guns-t, pls, halgassátok meg a Civil War-t...

2011. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Jason Becker válasza:
100%
Nekem ezzel csak annyi a bajom, hogy nem túl sok értelme van ilyen kérdést feltenni. Mindkettő egy felejthetetlen banda, én pl. mindkettejüket szeretem, de véleményem szerint nem lenne szabad összehasonlítani, hiszen nem is egy korban zenéltek. Nem beszélve arról, hogy Slash egyik kedvenc bandája a Zep. Nekem a Guns volt az első mérföldkő, hogy zenei "stílusom" legyen így az meg is marad szerintem örökre. Az utolsó mondat csak egy személyes élmény, nem biztos, hogy ide tartozik. :)
2011. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádom mindkettőt. De ha választani kell akk Guns, persze a régi felállás. Slashnél nincs nagyobb figura:)
2011. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Thurston nem ertem mert szidod a gunst. Egyaltelan nem tulertekelt az o idejukben tenyleg ok vtak a legjobbak (magasan). Az igaz, h nem a legtechniakasabbak (mondjuk attol fugg mihez, az ACDC-hez kepest nagyon bonyolultak a szamaik), de a technika nem olyan fontos!!!

(sajnos a mai gunst nem tom vedeni) :(

2011. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!