Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Guns N Roses vagy Led Zeppelin?

Guns N Roses vagy Led Zeppelin?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok meg, hogy nektek melyik tetszik jobban és, hogy szerintetek zeneileg melyik van magasabb szinten. ( Ja és Guns N Rosesnak a régi felállására gondolok.)
2011. ápr. 2. 21:46
1 2
 11/16 Jason Becker válasza:
69%
A mai GN'R-t én sem tudom védeni...lesújtó :(
2011. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Guns N' Roses-t imádom. November Rain, Don't Cry, Estranged, Welcome To The Jungle, Paradise City, Sweet Child O' Mine, Knocking On Heaven's Door, It So Easy, Patience, Civil War. Ezek nagyon jó számok, korszakalkotók. A Led Zeppelin-t elismerem hogy komoly zenei szinten voltak de csak a Straiway To Heaven-t bírtam nagyon meg még talán elment a Moby Dick. De például Placido Domingo-t se szeretem pedig zeneileg magas szinten áll és ezt el is ismerem.

Szóval szerintem a jobb: Guns N' Roses

Talán egy kicsit magasabb szinten áll zeneileg a: Led Zeppelin.

2011. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
a Guns :D
2012. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt szeretem, de a GNR marad a legnagyobb kedvenc. Az én meglátásom szerint a legsokszínűbb rockbanda. Számos elgondolkodóbb számuk van, nagy kedvencem például a One In A Million. Aztán ott vannak Axl eposzai... az Estranged, rengeteg érzelemmel. Vagy Izzy nyers, országúti témái, mint pl. a Dust N' Bones, vagy a rideg Coma, de imádom a könnyed countrykat is, mint a Used to Love Her ( az a szöveg :DD).

Aki szerint meg zeneileg nem elég "nagyok", hallgassák meg a Locomotive-ot, hogy mi lesz a funk metalból a végére.

Ezek a zenészek kiba.szott tróger drogosok voltak, de a zenéjükben ott van a rock mellett a blues, a country, a flamenco, funky, punk. Szókimondóak voltak, a Mr Brownstone-nal való táncot túlzásba vitték, de mint mondtam: a legsokszínűbbek.

Minden tiszteletem a Zeppeliné, de számomra magasabb szinten van a Guns N' Roses.

2014. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Led Zep nekem jobban tetszik.
2018. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban bírom a Led Zeppelint, de a Guns n Roses sem rossz.
2021. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!