Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan írjak dalt? Ti is...

Melinda- kérdése:

Hogyan írjak dalt? Ti is segíthettek egy két szóval avgy mondattal hogy mi legyen a szüvegbe.

Figyelt kérdés
Dalt szeretnék írni de szeretném ha ti is segítenétek. Olyanokat olvastam hogy szívemből szoljon. Én az ilyesmi zenéket kedvelem mint pl. selena gomez, belinda, demi lovato ilyesmit szeretnék írni. Kérlek ne hülyeségeket írjatok válaszként. Segít egy kicsit én szinte mindig a mesevilágban vagyok szeretem az olyan zenét vagy klipet ami ilyesmiről szól. Tehát nem a valóságról pl. olyan van a klipben hogy kék alma meg ilyen ezeket bírom.
2011. ápr. 16. 20:15
 1/7 Thurston ***** válasza:
Nem értem ezt. Ha nincs miről írnod, akkor minek akarsz írni? Ennek fordítva kéne mennie. Mert így nincs értelme, és nem is lesz jó a munkád. Művészi értékei legalábbis nem lesznek.
2011. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem mert van miről írnom. tulajdonképpen arról szeretnék írni hogy egy álomban vagyok meg ilyesmi.
2011. ápr. 16. 20:28
 3/7 bumbi02 ***** válasza:
a te életérzésedet mi fogalmazzuk meg? szerinted ennek van értelme? van jövője? nalátod.. ha már úgy vagy hogy dalt akarsz írni, akkor magad írj... mindenkinek más a világa, nem tudunk más nevében írni.
2011. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 horatio89 válasza:

Leraksz egy tollat, meg egy papírt.

Benyomsz 2 sört meg 3 stampót.

Fogsz egy gitárt, és elkezdesz játszani.

A többi meg majd jön magától ;)

2011. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ekeke ***** válasza:
egyél kakát.
2011. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 moncsi_csi válasza:
Ááálmomban (álmomban) láttam egy fekete felhőőt láttalak téged keserédes mámoros bájos volt a kalapod, s ha egyszer felébredek, ne feledd, voltam én kedvesed, láttalak tégedet, sha egyszer fel ébredek.
2012. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fitos Emese (Mesi) ***** válasza:

Együtt nőttünk fel

Ne játszd meg,

Hogy ez érdekel.

Hamis nevetésed

A szélben felcseng.


Látom nem vagy boldog.

Ez miért az én gondom?

Nem akarom többé látni ezt az arcod...

SZÓVAL ne játszd meg, hogy jól vagy,

És énekelj hangosan. Gommen,gommen. ^^" Este van és ez csak valami gyors össze dobás, szóval nem lett valami jó. :D

2013. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!