Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért imádja rengeteg ember...

Miért imádja rengeteg ember Adam Lambert If i had you c. számát még mindig?

Figyelt kérdés
vágom én ,hogy jó zene ,de kb 3 hónapja (vagy több) volt menő. most nem szólóm le,mert én is szeretem,de más zenéket már rég nem játszanak ennyi idő után( most ez a viván megy állandóan) múltkor is benne volt a napi top 10-ben asszem 3.ként..
2011. ápr. 24. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyi,a Viván 3 darab számát játszották összesen,és sokan csak ezeket ismerik. Náluk ez csak divat. Az IIHY nagyon nagy sláger lett,de ott van még kb 70 száma ,amit nem is hallottak még,mert nem játssza a Viva. Ott mindig megvan hogy melyik az a néhány szám amit nyomatnak...

Nekem az IIHY közel áll a szívemhez,mert személyes emlékek fűznek hozzá (koncert).

Egy Glambert (de vonatkozhat más rajongóira is) nem azért szeret egy zenét,mert menő vagy nem... Most épp "menőnek" számít Adam a Viván azt hiszem (január óta nincs ez a csatorna,így csak feltételezni tudom),de egy évvel ezelőtt még gáz volt és folyton negatívumokat hirdetett vele kapcsolatban.

2011. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen.:/ mostanában inkább music mixet nézek mert a viván kívül csak az van,és ott sem sokkal több AL van sajnos:/ valami sleepwalker meg wodoo vagy mi az a 2 szám amit az if i had you,for your entertainment és a whataya want from me-n kívül hallottam.játszhatnák többet mert nagyon tehetséges..:/ amúgy az a Glambert ez mit jelent?:D már sok helyen láttam és már akkor sem tudtam mi ez...:D adam lambert fan vagy mi?:D
2011. ápr. 25. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen,a Sleepwalker most kicsit ismertebb lett,a Voodoo pedig igazi különlegesség. :)

Ajánlom figyelmedbe a For Your Entertainment albumot ,ha érdekel Adam zenéje,valamint a korábbi zenéket. ÉS ezt az oldalt ,ha esetleg szeretnél többet tudni róla : [link]

Glambert-nek nevezik magukat a rajongók. Ez eredetileg Adam beceneve volt az Idol alatt, a twitter-neve is az volt ,hogy TheRealGlambert,aztán ez átragadt a rajongókra. A Lambert és a Glam szavak összevonása. A rajongók együtt alkotják a Glamily-t. Ezt továbbfejlesztette minden ország rajongói csoportja,így mi vagyunk a HunGlamert-ök, és a HunGlamily. :D Szerintem nagyon mókásak ezek az elnevezések,és adnak egyfajta hangulatot az egésznek, kicsit zártabb közösség,mint simán a "rajongók". Tehát a Glambert nem egyenlő a rajongóval. :) DE nem csak nekünk van ilyen nevünk,Gaga rajongói a Monsterek, Justin Bieber-é a Belieberek és még van egy csomó. :D

2011. ápr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!