Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire nímand idióta...

Miért ennyire nímand idióta rengeteg ember?

Figyelt kérdés

Beszól vki, visszaszólok. Ugyan olyan stílusban ahogy ő tette. Ez természetes, gondolom ezzel mindenki így van.

Mégis én vagyok a bunkó meg az utálatos hogy mit piszkálom "szegényt" , mit szólogatok be stb.

Szóval azon fel vannak háborodva hogy én visszaszólok valakinek de azt meg sem hallották hogy fél perccel ezelőtt ő szólt be nekem? Vagy az tök természetes?


Miért van az hogy meghallják azt amikor én küldök el valakit melegebb éghajlatra, azt viszont már nem amikor ő küld el engem?


Ti voltatok már ilyen helyzetbe?


Mert én sokszor. Én el nem hiszem hogy ennyire merev idióták legyenek egyes emberek akik még süketek is. De persze hogy én vagyok a bunkó, az utálatos, a kiállhatatlan stb.....



(Jah és még vmi :

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Miért van az hogy egyes beszólogatós emberkék akik sokszor olyanoknak szólnak be akik nem szólnak vissza, vannak a legeslegjobban felháborodva ha az illető aki nem szokott visszaszólni szépen egyszer csak vissza beszól neki?)


2011. okt. 19. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet, mármint azzal, hogy olyan stílusban szólsz vissza, ahogy más tette veled. Miért alacsonyodsz le a beszólogatóshoz?


Amúgy a fő kérdésre nem tudom a választ, kérdezd meg tőlük.

2011. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, én egy darabig eltűröm nem foglalkozok vele, viszont nem hagyom hogy ez rutin cselekedetté váljon az illetőnél !

Lehet hogy lealacsonyodás, de sajnos csak így lehet (valamennyire) lekapcsolni az illetőt !:)

2011. okt. 19. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
ki a király, öcsi!
2011. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnáltasd magad te is.
2011. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát tudod, az a helyzet, hogy annak szoktak beszólni, akiről tudják, hogy lehet neki. Például mert ugrik, vagy úgy sem tud válaszolni frappánsan, pláne, nem is érti.


Általában higgadtan szoktam visszakérdezni, ritkán folytatják. De soha nem ismétlik meg. Van azért kivétel, de az olyan alacsony színvonal, hogy odáig le se látok.


Ne az izgasson, mások mit tesznek, inkább az, te mit teszel

2011. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1. Nem sajnáltatom magam

2. Azt értem oké, de azért be kell látni hogy rengeteg olyan ember van akinél a higgadt kérdés nem használ...én vissza tudok frappánsan szólni. Volt még régebben 1 gyerek akinél meguntam már a sértegetést egyszer szóltam csak vissza és befejezte.


Szóval én is tűrök 1 darabig (magyarul le se tojom őt) de amikor már a napi rutinja részévé válik azt már azér le szoktam állítani!:)

2011. okt. 20. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mióta bezárták a Taigetoszt, sok az ilyen életképtelen gnóm köztünk. Komolyan fontolgatom hogy kötelezővé kéne tenni az abortuszt :S
2012. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!