Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megfigyeltétek ezt már? Ti...

Megfigyeltétek ezt már? Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Üdv minden olvasónak!

Észrevettem azt, hogy a mai zenék(tehno, meg minden ilyen őrültség) közel sem olyan élvezhetőek. Ott vannak a régi country zenék meg a gospel-ek amik felvidámítanak, feldobnak, adnak egy ritmust. Azokra tudsz kontrázni(ezt kevesen értik, de remélem vannak:) ) Valamint mikor ilyet hallgatsz, észreveszed hogy élvezettel éneklik és téged is feldob. Ezzel ellentétben a mai zenékben nincs semmi igazi ritmus. Igazából csak egy monoton háttérzajra lehet lebontani(kipróbáltam). Nincs egy kotta amit tovább adj hanem csak a "dallamát" hallod, ami igazából egy monoton dolog. Igazából senki sem élvezi, hanem magába roskadva, melankólikusan hallgatja. Persze vannak kivételek, de nagyon ritkák...

Én ezt vettem észre. Ti hogy gondoljátok?

Kérlek, lehülyéző és neveletlen válaszokat ne írjatok. Tényleg csak az írjon akinek van egy normális véleménye és valamennyire bizonyítható is.


2011. ápr. 30. 12:35
 1/9 Thurston ***** válasza:

Ha nem akarsz lehülyéző kommenteket, akkor itt van néhány példa, hogy miket ne írj:


"Észrevettem azt, hogy a mai zenék..."


"Igazából csak egy monoton háttérzajra lehet lebontani(kipróbáltam). "


"Nincs egy kotta amit tovább adj hanem csak a "dallamát" hallod"


Sok sikert legközelebbre, amikor egy szubjektív dolgot próbálsz tényszerűen magyarázni, felületes ismeretekkel.

2011. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó cáfolást elfogadom, mert azt nem tudom biztosra. De a többit fenn tartom, mert lehet véleményem!
2011. ápr. 30. 13:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Már ott képzavarban vagy, hogy azt hiszed, hogy a mai zene csak "techno meg minden ilyen őrültség" lehet.
2011. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt is mondtam, hogy vannak kivételek... Sajnálom, hogy nem vetted észre.
2011. ápr. 30. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Öhm... neked van fogalmad arról, hogy milyen zenék születtek mondjuk eddig az évben? Vagy csak ránézel a VIVA slágerlistájára? Jó, ha tudod, hogy az a zenék kb. 0,001%-a.
2011. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van fogalmam, igen!
2011. ápr. 30. 15:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Adjatok kérlek egy linket, egy idei zenedarab kottájának tartalmával: stímekre osztva! Hányan tudtok?
2011. ápr. 30. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki kottából játszik, az is egy érdekes kategória, ha már a témánál vagyunk.
2011. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy kottából játszik, hanem hogy az alapok meg legyenek írva kottába hiszen akkor lehet módosítani(normális zeneszerzőnél).
2011. ápr. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!