Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondják, hogy Tokio...

Miért mondják, hogy Tokio Hotelt hallgatni rosszabb, mint az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Az öcsémtől hallottam,hogy az emósok Tokio Hotel hallgatnak,és hogy ez rosszabb,mint az öngyilkosság.Ez igaz?És ha igen,akkor miért van ez?Köszi a válaszokat!
2011. máj. 6. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
persze, hogy rosszabb a hokizó fotel, mint a halál...egy lánynak kinéző justin bieber hangú b*zi nyivákol benne
2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
"hokizó fotel" ezen behaltam. :D
2011. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mana sama *-* válasza:
egyáltalán nem minden emo hallgat tokyo hotelt de mindegy emg h rosszab mint a halál hát sztem ezt mindenki maga dönti el h neki mi tetszik ennyi nemhinném h egy zenére lehet olkyat mondani h rosszab mint a halál mert mindenkinek már zene tetszik ugy h ezel az erővel akkor minden zene rosszab mint a halál hát ez igy nagyon értelmes
2011. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mana sama *-* válasza:
bocs a helyesírásért XD
2011. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
na kb egy ilyen értelmi szintű ember hallgat hokizó fotelt, mint a 3. válaszoló :D
2011. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kössz xD

látom,értelem,az van bőven xD (akinek nem inge,ne vegye magára.:D)

2011. máj. 9. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Ez a duma,hogy "hokizó fotel" már rég ki ment a divatból!!!

És egyáltalán nem rosszabb zenét hallgatni(legyen az bármilyen) mint az öngyilkosság...

Egyáltalán gondolkodtál azelőtt,hogy fel tetted volna ezt a kérdést kérdező?

"Miért mondják?" Miért ki mondja rajtad és az öcséden kívűl?

Antifanok?

2011. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jaa,például antifanok.miért,te fan vagy?mert akk már eleve nem lett vna fontos válaszolni a kérdésemre.am nemis egyet tudnék mondani,aki th-antifan,mivel az egy b.zi-emo együttes,szal ovenf.os.xD
2011. máj. 27. 09:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a hisztis fanok is betegesek meg az antifanok is...Mert az egyik része abba betegedett bele,hogy mennyire imádja,a másik része meg abba,hogy mennyire utálja...

Én nem vagyok fan,de semmi bajom nincs az együttessel...

2011. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!