Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság jó megoldás a...

Az öngyilkosság jó megoldás a gondokra? Minek várni a jót, ha úgyse történik semmi jó, mindig csak rosszabb lesz minden?

Figyelt kérdés
Várok,várok,most már kb 5 éve,hogy valami jó is történjen velem az életbe,de semmi. Mindig csak a bajok.
2009. júl. 14. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Most engem le fognak pontozni, de sajnos saját tapasztalatból nem sok bíztatóval tudok szolgálni. Én pontosan ugyanúgy érzek, mint te, sőt ezt le is írtam a napokban egy másik kérdésben. De, hangsúlyozom ez saját tapszatalat, szerencsére a többségnek sikerül kilábalni a problémákból.
2009. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Neked biztosan....!De!a családodnak,gyerekeidnek is jó megoldás lesz e?nemtuom milyen gondjaid vannak,de hidd el mindig van mibe kapaszkodni,csak meg kell találni.Én piszok ramaty helyzetbe vagyok,ha azt mondom elvesztettem az életem,kicsúszott a talaj a lábab alól akkor enyhén van fogalmazva,de van két gyerekem,akik miatt soha nem végeznék magammal.másnak nem szerzem meg azt az örömöt,hogy ne legyek!!!!!

Fel a fejjel!!!!!

2009. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Az öngyilkosság nem megoldás a gondokra! Az öngyilkosság egy élet gyáva befejezése, a gyengék és elkeseredettek utolsónak hitt fegyvere. Próbálj meg tenni valamit azért, hogy jobban menjenek a dolgok és ne légy passzív. Váci Mihály: Nem elég c. verséből idéznék néhány sort: " Nem elég a jóra vágyni, a jót akarni kell és nem elég akarni, de tenni-tenni kell!!" Ennél szebben nehéz lenne megfogalmazni. Ne hidd, hogy mindenki másnak a tejfel jut, s neked csak a savója... Mindenkinek a maga keresztje...
2009. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Én erre azt mondom, hogy aki csak várja a sültgalambot, az ne nyígjon, ha nem jön. Nem a lottó ötösre kell várni, hanem dolgozni, próbálkozni, váltztatni. Lehet, hogy nem fog sikerülni, de legalábbb megpróbáltad, és addig is tanultál az életből.
2009. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Megoldásnak jó, hiszen nem lesznek többé gondok. Minden megszűnik.
2009. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek. én rajta vagyok az "ügyön"
2009. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neked biztos jó megoldás!

De gondolj bele, a körülötted lévők???

Lehet ha elveszitenek, ők is ilyen pocséknak fogják érezni az életüket. És te ezt szeretnéd?! A körülötted lévőket megbántani?!


Te csak 1 vagy. De olyan aki nélküled nehezen tud élni több.És mindig az a TÖBB számit. ;) fel a fejjel :)

2009. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem nekem szólt az utolsó, de megjegyzem, hogy én pl. egyedül élek, hidd el, nincs olyan körülöttem, aki nélkülem nehezen tudna élni.
2009. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!