Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt más Nightwish rajongó...

Van itt más Nightwish rajongó is? Vagy csak én hallgatom a zenéjüket?

Figyelt kérdés

Akárkit megkérdezek, azt mondja, hogy még csak nem is hallott a bandáról. Pedig szerintem rohadtul jó számaik vannak, akárhol, akármikor szívesen meghallgatom bármelyiket. A "Dead to the world" az abszolút kedvencem, de az "Over the hills and far away", "Ocean soul", "I wish i had an angel"... szinte bármelyik, de a legjobbak a Century Child albumban vannak. Akik hasonlóan hozzám nagyon szeretik a zenéjüket, azok írják le a kedvenc számaikat, légyszi!


12l


2011. jún. 6. 18:56
1 2 3
 11/29 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Ja és 14/f
2011. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Régen nagy kedvenceim voltak, aztán más vízekre eveztem, mert én magam is gitározom, az egyéniségemhez meg nem érzem túl közel ezt a metálos dolgot, de a mai napig is szívesen hallgatom.


Az egyik kedvencem:

http://www.youtube.com/watch?v=wvzMkY8Zxng

2011. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Imádom, az ő hatásukra mélyedtem bele a metál zene bugyraiba.

Tarja szólókarrierjét azóta is nyomon követem. Anettel sincs semmi bajom, ha úgy van, akkor elhallgatom a DPP-t, de könyörgöm, a régebbi számokat ne énekelje, mert a szívem hasad belé !

A legjobb számok pedig az Ocean Born albumon vannak :P


Amúgy az Over the Hills and Far Away eredetileg nem az ő számuk :D


16/l

2011. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Bakker, elírtam...


*Oceanborn

2011. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nekem valamiért a Nightwish nem Nightwish Tarja nélkül. Nem mintha Anette nem énekelne jól, de Tarja nekem az abszolút kedvencem.
2011. jún. 8. 18:15
 16/29 anonim ***** válasza:

Én anno azt olvastam, hogy Tarja elkezdett dívásodni, és a srácok kirakták a bandából. Persze ez lehet, hogy csak pletyka, nagyon régen olvastam, és ugye amikor ilyen történik, hogy egy ismert banda énekese/énekesnője kilép, mindenfélét kitalálnak^^

Régen hallgattam, olyan 13-14 éves koromban, most már valahogy nem annyira tetszik a zenéjük. Az is tény mondjuk, hogy változott a zenei ízlésem, de még mindig hallgatok kemény zenéket, sőt:D, és a Nightwish már kicsit gyenge nekem. De ízlések és pofonok ugye:)

19/L

2011. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Jah, és nem tudom, hogy az első válaszoló kissrác miről beszél, de rengetegen ismerik őket... Nekem csak az osztályomban van kb. 5-6 ember, aki imádja őket, annak ellenére, hogy alapból más zenei stílust hallgatnak. Az ismerősi körömben a velem egykorúak szerintem mind tudják, hogy mi a Nightwish szerintem nagyon is ismert.

Előző voltam.

2011. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nekem nem teccik bar rock zenet hallgatok.

Tul ritmustalan.

2011. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Sőt, tök ötletes szólóik vannak pl. szintetizátoron és gitáron. Meg jók a dalszövegeik. :)
2011. jún. 11. 05:51
 20/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem úgy értettem, hogy senki nem ismeri őket Magyarországon, hanem hogy az én ismerőseim közül ismerik nagyon kevesen. Bár ez lehet hogy korosztályfüggő :D De a válaszokból az jött le, hogy mindenféle stílusú emberke hallgat Nightwisht, csak pont az ilyen feketepólós trú rockerek nem, akiket a 2. válaszoló említett :P Tarját állítólag azért küldték el az együttesből, mert amióta megházasodott, egyre inkább a pénz érdekelte/motiválta. Amúgy én is utálom, amikor Anette Tarja számait énekli :(
2011. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!