Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magasság? Együtt vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság? Együtt vagyunk a párommal már 3 éve. De mindig azt hallgatom a rokonoktól hogy jaj milyen pici vagy hozzá képest.

Figyelt kérdés
Meg apu is szokott viccelődni hogy engem a magas pasik vonzanak..hogy ez valami betegség nálam) Bátyám hülyeségből mondja hogy törpe és a colos.. Mondom kösz! Igaz hogy a párom 190cm én meg 157cm vagyok.. De rosszul esik nekem... A párom családjában is mindenki magas és én vagyok a kívül álló... Már egyre jobban azt érzem hogy önbizalom hiányom lett ez véget.. Páromat nem zavarja szeret engem... Köszönöm a válaszokat! 23L
2011. júl. 1. 10:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, nem lehet baj :) Mi meg az magas pár vagyunk, lányként 180 vagyok, párom majdnem 2 méter :) Minket nem zavar, de néha megbámulnak az emberek.
2011. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
az jobb lenne,ha alacsonyabb lenne, de csalna, piálna, bántana? nem. akkor örülj, h szeret, és ne figyelj másokra.
2011. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass senkire.

Én meg vagy 4 centivel magasabb vagyok a férjemnél, mégsem zavar minket.

Mondjuk nekem még nem mondták, hogy ciki lenne, de ha mondanák is nem érdekel, mivel szeretjük egymást, kit érdekelnek a centik? :)

2011. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Hasonló paraméterekkel vagyunk. Eddig talán egyszer-kétszer cukkoltak csak vele. Nem érdekel. Szeretjük egymást.


Mondjátok azt, hogy "second hand" jutott hozzád, és már nem volt méretválaszték, én ezt vágom rá, ha valaki felhozza. ;)

2011. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Bar nalunk csak 20cm a kulombseg de engem is zavart kicsit,mostmar nem.a parom szokott viccelodni hogy vizszintes helyzetben tok mindegy ki hany centi:)
2011. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Cirkusz? :-D

NNajó, én is alacsony vagyok és a magas pasik tetszenek, engem is piszkálnak érte, meg más miatt is.

Túl reagálod majd abbahagyják.

2011. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ükapám 215 cm magas volt (104 évig élt), a felesége csak 160.
2011. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A két méteremmel én is megkapom a dolgokat... erre csak azt tudom mondani, hogy vízszintes helyzetben már nem számít a magasság...
2011. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

100%-ig biztos vagyok abban, hogy az alacsony nők genetikai okok miatt keresnek-vonzódnak a magas pasikhoz!

Értem itt a 160 vagy annál alacsonyabb nőket és a magas 182 cm feletti férfiakat.


Az alacsony nő azért akar magas férfit, mert így MAGASABB GYERMEKEI LEHETNEK! Pl. egy 158 cm nő és egy 188 cm-es férfinak várhatóan: 170 cm-es lányuk lesz és 182 cm-es fiuk. Ez miért jó? mert a lány magasabb lesz, ami előnyösebb, és a fiuk meg szintén magas, de nem égi meszelő.

2011. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó! csak azért hogy rád cáfoljona genetika. én 165cm vagyok, a férjem pedig 191cm. van egy kisfiúnk akinek a várható magassága max 130cm körülre várható...

most 4éves és 84cm. a kislányom 18hós de ő már 79cm...

genetika

2011. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!