Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék gitározni, de kezdő...

Szeretnék gitározni, de kezdő vagyok. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyire fontos a zeneelmélet, vagy csak úgy érzésből kell csinálni? Elkezdtem ilyen kisebb kották tapsolását gyakorolni metronómra. Nem igazán jó a ritmusérzékem, meg nem is nagyon foglalkoztam még a zenével. Remélem fejleszthető készség. Tudtok valami útmutatást adni? Gitároskönyvből mennyire érdemes tanulni?


Ismerősöm azt csinálja, hogy kb 0 a zene tudása, akkordokat sem ismer, de van egy nagyon menő gitárja és azon netről leszedett tabokat tanul. Ez mennyire jó szerintetek?


2011. jún. 18. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a muszty-dobay féle gitáriskolát érdemes megvenni/letölteni, DE nem szentírás ami benne van.. Nagyon könnyen lehet belőle tanulni! Viszont a pengetési módok szerintem nem olyan fontosak(ú.n. Sika), úgy csináld, ahogy jön! :) sok sikert a gitározáshoz!
2011. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg priviben tudnál linket küldeni hozzá?
2011. jún. 18. 01:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem go magantanar :)

Valamivel dragabb, mint a zenesuli, de megmutatja az alapokat, es ott azt jatszhatod amit szeretsz.

Szerintem 1-2 evig jarj, aztan jard a sajat utad :))))))))

2011. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Engem egy ismerősöm tanít. :D Kotta nélkül csináljuk,úgy az igazi. Persze amit kell tudni gitárhoz az meg van itt is. Hallottam olyat hogy valaki nem tudott eljátszani valamit kotta nélkül... normális? :D


Az utóbbi amit írtál ismerősödről szerintem azért nem jó, mert csak azt fogja tudni amit leszed netről... persze ha van érzéke hozzá akkor nincs gond, de...azért alap legyen.

2011. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja, és fejleszthető persze.
2011. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!