Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai csajok mennyire csípik...

A mai csajok mennyire csípik a rockereket?

Figyelt kérdés
Mármint...jó...elég sokat olvastam hogy a régi rockerek mennyi csajjal feküdtek le, de a maiakkal mi a helyzet? Mostanában mindenki ilyen hip-hop mániás...
2011. júl. 3. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ahogy én nézem semennyire. xD

Amíg hosszú hajam volt alig álltak velem szóba, viszont miután levágattam hirtelen elkezdtem bejönni nekik. Érdekes.

(Mondjuk amúgy is elég sokat változtam azóta szóval lehet hogy nem a haj volt az oka.)

2016. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A rockereknek sose volt sok csajuk, ha rosszul néztek ki. A rocksztároknak, és a rájuk ARCBAN ÉS TESTALKATBAN is hasonlító Jon Bon Jovi-klónoknak volt sok csajuk. És ismétlem: attól senkinek nem lesz sok csaja, ha azért hallgat zenét, hogy megdöntse a csajt.
2016. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
Jézus...
2016. dec. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
utolsó: mi van?
2016. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!