Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék feleségemnek (36...

Szeretnék feleségemnek (36 éves), a szülinapi bulijára egy zenei előadót meghívni, kit javasolnál?

Figyelt kérdés
Fontos,hogy nem vagyok milliomos :-(( és az asszony szereti a modern mai és a mulatós zenét is. Kb. 35-40 fős az összejövetel és nem feltétlenül a minőségi zene,az ismert előadó lenne a lényeg, inkább a jó hangulat...
2011. júl. 5. 19:12
 1/5 anonim válasza:
Alekosz
2011. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy jó ötlet, nem tudom a nagyobbak közül ki szereti a zenéjét, de mondjuk Fluor? Végülis azt írtad hogy nem az előadó a lényeg, és hogy szereti a modern zenét. :S (ne oltogassatok, ez csak egy ötlet volt) Bár nemhiszem hogy nagyon oda lenne érte... :S
2011. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet mindkettő,hiszen inkább a szórakozás a lényeg,csak gyanítom,hogy be vannak táblázva jó előre hónapokra,nekem meg sajna max. 3 hetem van...no meg amilyen felkapottak nem hiszem hogy meg tudnám fizetni jelenleg őket.
2011. júl. 5. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan embert,aki ilyen bulikban lép fel és zenél. Merre laktok?
2011. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a www.fluortomi.hu -n meg tudod nézni, hogy épp hol lesz fellépése. De az se biztos hogy elmegy, még ha lesz szabad ideje is... :/
2011. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!