Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a feleségemnek el...

Szerintetek a feleségemnek el kéne válnia tőlem?

Figyelt kérdés

Leírom milyen ember vagyok.

Hatalommániás, önző, makacs, diktátor típus, hisztis és majdnem minden rossz tulajdonsággal rendelkezem. Ha valami nem úgy van ahogy én azt mondom akkor már nagyon ideges vagyok és fel tudnék robbanni. Sokszor volt már hogy ami a kezemben volt azt a földhöz/falnak csaptam. Ha a feleségem volt épp mellettem akkor megszorítottam a karját, combját. Neki löktem épp annak ami előtt állt, legyen az szekrény vagy ajtó. Szeretkezésben sem vagyok valami álom pasi. Nem kényeztetem, nincs petting, csak durr bele. Házimunkából nem veszem ki a részem, és én is és a szüleim is úgy gondoljuk hogy a családfő nem csak én vagyok hanem a nejem is. Tegnap pl kint volt az udvaron én meg végig néztem ahogy dolgozik és cigiztem. Szüleim szavára adok csak, senki másé nem érdekel. Milyen ember vagyok? Férjnek való? Maradtam volna inkább egyedül hogy ne keserítsem meg mások életét? Gyereket szeretnénk, de van így értelme? Milyen apa leszek?

Írjatok.


Annyit még hozzá fűznék, hogy azért írtam így le a fenti részt, mert én így látom, szó szerint ilyen a férjem. Csak így egyszerűbb volt megfogalmazni. A felesége vagyok egy ilyen embernek. Hogy tudnám megváltoztatni? Hagyjam el? Vállajak egy ilyen emberrel gyereket? Te hogy döntenél?

30/N


2011. okt. 28. 08:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a leírásból nem az jön le, hogy szereted, hanem az, hogy idegesít az egész ember, mi a kérdés??
2011. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
10%
Penze van?
2011. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a feleségeddel is gond lehet. Valamiért ezeket hozza ki belőled, te meg nem szereted őt. Miért nősültél meg?
2011. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy jó tulajdonságot nem látok...Ezeket nagyon objektíven érzelem mentesen fogalmaztad meg,szóval felesleges arra várni,hogy megváltozzon!

Én elválnék és nem a leírt tulajdonságok miatt...(hanem mert egy jó dolgot sem írtál).

2011. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele? Én a helyedben nemhogy elválnék, hanem hanyatt-homlok menekülnék...
2011. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Te h.ülye vagy b.aszod? Egy ilyen embernek te szülnél gyereket? Ez egy anyuci pici fia akit te SOHA nem fogsz megváltoztatni! Nem vagy normális, lapáttal csapnálak agyon ha teherbe mernél esni tőle. Mi lesz ha majd sír a gyerek éjjel nappal? azt as a falnak csapja? Vagy ha túl s éli a gyerekkort, szerintem milyen tini lesz? Azok lázadnak ez meg nem viseli el ha nem az van amit ő akar.Jól megveri az meg drogos alkoholista lesz, te jó ég hogy némelyik embernek mennyi esze van hogy egyértelmű dolgokat még itt kérdez meg... o.O
2011. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:25


Veled is gond lehet.

2011. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

En komolyan kerdeztem:


Penze van? Megeri benyelni ezeket a tulajdonsagait, vagy nem?


Tehat ko" gazdag?

2011. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
van
2011. okt. 28. 08:31
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor tedd merlegre a kettot...
2011. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!