Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitár, és...

Milyen elektromos gitár, és erősítő kell egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Elektromos gitárt szeretnék, és az érdekelne, hogy melyik a legjobb gitár márka? Kezdő vagyok. Szóval nem kell nekem Fender.

Melyikek a jók?

Van 80 ezer forintom.

Hogy kell elosztani gitár-erősítő arányban?


2011. júl. 21. 21:44
 1/4 misi4444 ***** válasza:

Nézd nekem egy standart stratocoasterem van és nem volt több 25000-nél erösitövel eggyütt. Tökéletes ez a gitár fajta arra hogy elkezdj rajta tanulni.

Sok sikert

2011. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy neked mi a fontosabb, hogy jó hangod legyen vagy hogy legyen egy olyan hangszered amin jól lehet gyakorolni. Kezdőként vehetsz csak gitárt is. Az alapok begyakorlásához nem kell, hogy erősítővel döngöld a szomszédokat, azt ráérsz később is venni. Az, hogy jó hangod legyen csak akkor lesz neked fontos, amikor esetleg közönségnek játszol vagy amikor eljutsz olyan zenei szintre, hogy élvezhető dolgokat tudjál játszani.

Neked inkább egy jó gitárt kellene venned, hozzá ha belefér valami olcsó erősítést. Szerintem.

2011. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan ami működik.
2011. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább az erősítőre költs többet és mindenképp használtat vegyél.
2020. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!