Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit Gondoltok erről az összeál...

Mit Gondoltok erről az összeállításról? /gitár+erősítő/

Figyelt kérdés

Kezdő gitáros vagyok eddig akusztikuson játszottam és most szeretnék beruházni egy elektromos gitárba.

A les Paul forma tetszik csak!!


Én erre gondoltam , ezt néztem ki magamnak:


Epiphone Les Paul Special II VS


[link]



Marshall Mg 15


[link]


Várom a véleményeket!!!


2011. aug. 17. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is Epiphone-ra gyúrok most, és olvasgattam már a témában, pár fórumban irták, hogy az olcsó Epi-k gyakran elég szarok is minőségileg, pl. a bundozás el van qrva, ilyesmik. Lehet megérné egy komolyabba beruháznod.

Ugyanezt az erősitőt én is kinéztem, de végül Laney LX20D lett, mert abban van egy rakat előre programozott effekt, nem kell pedál hozzá.

De amúgy Marshall-ból szerintem szart nem vehetsz :)

Epiphoneból nekem ez a kiszemelt: [link]

2011. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gitárról én már sok jót olvastam, de Én a helyedben nem nagyon rendelnék a hangszerdiszkonttól, mivel sok véleményt olvastam, amiben a leírtak alapján szinte használt gitárt kaptak...
2012. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A párosítás tökéletes kezdő középhaladó szintre. Inkább a mezzofortetol rendeld szerintem, jó tapasztalatom van velük
2020. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!