Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti Gackt-ot?

Ki szereti Gackt-ot?

Figyelt kérdés
rajtam kívül:)
2009. ápr. 5. 17:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem csípem,mert öntelt,egoista és hazudozik,mint a vízfolyás!
2009. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
szerintem mi nem ugyanarra személyre gondolunk....
2009. ápr. 6. 15:34
 3/27 anonim ***** válasza:
Kamui Gackt,nem?
2009. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2 válaszoló: igen ő az:) kíváncsi voltam ki még olyan "elvetemült" h azt a csodálatos pasast hallgatja:D
2009. ápr. 7. 14:32
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Az első meg a második is én vagyok.

Nem szeretem Gackt-ot és SZERINTEM a zenéje sem emelkedik ki a japán mezőnyből.


Dehát ugye "ízlések és..." ;) ;) ;)

2009. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
...és pofonok:) mág jó, hogy nem mindenki szereti ugyanazt...unalmas lenne az élet:D
2009. ápr. 9. 12:41
 7/27 anonim válasza:
100%
Nállam Gackt tuti befutó. Csodálatos zenei múlt áll mögötte, s ki tudja mennyi van még elötte. Remélem jó sok. Ő egy zenei zseni. Lehet szeretni és nem szeretni, de egy biztos, a munkássága a zenéje és a dalszövegek magáért beszélnek.
2009. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hú... Én szeretem Gakutot, de már nem is tudom mit gondoljak... Legalább annyi mindent lehet benne utálni, mint amennyit szeretni... Tényleg nem tudom... Annyira útálom, hogy már imádom!:) Milyen értelmes mondat...xD Zenéit viszont igencsak szeretem!:D
2009. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
csak zeneileg. egyetértek az 1. válaszolóval abból a szempontból, hogy Gackt totál öntelt. de a hangja egyszerűen... awwh! *_* *csak a zenéjét, de azt nagyon*
2010. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:

Ő egy tipikus ,,szereted vagy utálod,, ember.Nincs arany közép út :''D

Egyetértek azokkal akik azt mondják,azért nem szeretik mert hihetetlenül öntelt*bár van mire de psszt* és az egész ember mű.Köztudott,hogy minden egyes mozdulata előre meg van koreografálva...de

gyönyörű hangja van*.* és azért kinézetre sem utolsó : D

2010. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!