Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti Gackt-ot?

Ki szereti Gackt-ot?

Figyelt kérdés
rajtam kívül:)
2009. ápr. 5. 17:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én szeretem Gacktot^^ De inkább HydeSama :D
2010. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Imádom! Mint zenészt, mint embert egyaránt. Egyszerűen... csodálatos. Imádom még az önteltségét is benne, és van is mire büszkének(?) lennie! És a zenéje! Csodálatos, hihetetlen, ösztönző, szexi (pl. Vanilla), és még sorolhatnám.


15/L

2011. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, most poénból beírtam a keresőbe, hogy vajon hányan kérdeztek róla, és ez volt az egyetlen kérdés.

AAAWWWHHHH amúgy IMÁDOM<33333333.

Jövő hónapban megyek a koncertjére, szerintem végig fogom bőgni meg hisztizni. <3

Gacktnak különben is van mire önteltnek lenni. :Y <3 (Mármint így visszaolvastam az első válaszokat, és ja...)

Lényeg a lényeg, én mindig azt szoktam mondani, hogy Gackt túl tökéletes ahhoz, hogy egyszerű ember legyen. Ő egy isten. ^^<3

2011. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Egyetértek! Mész a koncertjére? Én sajnos nem mehetek, nem akarnak elengedni, pedig...... awwwww!

Az a pasi egy isten!

2011. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Na ugye!:D

Basszus, én akkor is elmegyek, ha beledöglök. :D Ott kell lennem, addig nem halhatok meg, amíg nem láttam Őt. O_O Az sem érdekel, ha másnap reggelig az utcán kell csöveznem az első buszra várva.

2011. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük mi egymást véletlenül? XD
2011. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de ezen segíthetünk. XDDDD
2011. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én nagyoooon szeretem <3 az egész embert... és megértem ha azt mondják h öntelt de szerintem is van mire büszkének lennie, aki akkor géniusz 1 zseni... a művészeknek ott van az a bizonyos művészi öntudat... és valószinűleg én is megyek koncertre :P

ti honnan mentek?

2011. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Én Hatvanból felbuszozok. :D

De akkor is elmennék, ha az ország másik felében laknék. <333

2011. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Dean válasza:
Igazából jó..bár én még nem régóta ismerem... redemption a kedvencem... az ilyen típusú zenéinek nem tudjáktok a címét véletlen?? Ha már ennyire nagy fanok vagytok :D
2011. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!