Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár-tab probléma, segítenél?

Gitár-tab probléma, segítenél?

Figyelt kérdés

[link]

Van ez a gitár-tab, vagy bármelyik másik, mindegy melyiket nézzük. Tehát vannak a húrok, és rajta a számok, hogy hanyadik bundon kell lefogni őket. De honnan tudom h mikor kell váltanom, mármint a húrok lefogásánál? Meg ilyenkor mi a teenedő pengetésnél? Nem értem..valaki magyarázza el pls! :É


2011. aug. 8. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem ilyen $zarokkal probálkozol hanem letöltesz egy guitar prot.
2011. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tetszik a ***** válasza:
Figyi, vagy Guitar Pro-t használsz, mint az előző kommentelő ajánlása, vagy meghallgatod a számot. A tab írók feltételezik HOGY TE SZERETED A SZÁMOT ÉS LEGALÁBB MILLIÓSZOR MEGHALLGATTAD. Ez azt jelenti, hogy nem írják oda se a ritmust, se más egyebet, csak azt, hogy mi után mit kell lefogni, mert TE miután EZERSZER meghallgattad, bennevan a füledben a dallama, így ezt tudnod kéne. Ilyenek a tabok. Mindig ilyenek voltak. De guitar pro az mindig jó, ha van.
2011. aug. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hm értem, köszönöm a választ!
2011. aug. 9. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!