Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem gondoljátok, hogy kicsit...

Nem gondoljátok, hogy kicsit túlzott a felhajtás Muri Enikő körül?

Figyelt kérdés

Nem mintha nem ismerném el a hangját, valóban megérdemelten kerülhetne be, de ez a sok fan club, a riportok, az érdeklődés ,meg rajongás ami övezi, szerintem el van túlozva. Emlékszem, tavaly is meg voltam lepve, miért vele csinál riportot a fókusz, meg miért sztárolják ennyire a Because of you után.

Voltak ott még legalább ennyire jó és még jobb énekesek is, akik csendben eltűntek akkor is.


Félre ne értsetek ,nem azzal van bajom, hogy megint megpróbálta,hanem azzal, hogy tavaly is, idén is kiemelten mutogatják a többi hasonlóan jóhoz képest.


Szerintem tavaly egyébként Németh Katica sokkal jobb volt, és jobb is ,mnit Enikő - bár most egy megosztó dalt választott.


Enikő meg kissé olyan nekem ezekkel az érzelmes világslágerekkel,amiket mindig hoz, mint anno a Fekete Dávid a Megasztárban a musicalmániájával.


2011. szept. 11. 11:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kirakták Szirota Jennyifert - Jennyifer apukája is tök jó volt és saját dalt énekelt, a saját együttesétől , Mazsit, Spiriev Teodort, Katicát, a döntőből meg Nyári Alízt ..stb.


Most meg a csapból is Enikő folyik, pedig a fentebb említett énekesek jobbak nála. :(

2011. szept. 11. 18:05
 12/20 A kérdező kommentje:
Jennifert, bocs
2011. szept. 11. 18:06
 13/20 anonim ***** válasza:
Jennifert azóta is hallgatom,mondjuk nincs sok dal tőle fent youtube-on. A nyáriaktól meg írtózok,pfhh >.<
2011. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azóta nem nézem az X-faktort, amióta tavaly Nádor Dávidot kirakták. :O


http://www.youtube.com/watch?v=ScwHisDOSik

2011. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Na igen... nem tudom benne mi nem felelt meg, pedig Dávid volt az egyetlen, aki TÉNYLEG tudott... :S

Mindemellett egy csupaszív, nem idegbeteg, kellemes személyiség volt, és pont ezt kifogásolta benne Feró... Gratulálok :S

2011. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok megint, kicsit hülyén fogalmaztam előbb, úgyhogy javítok, ill. kiegészítek :D


Mindemellett egy csupaszív, nem idegbeteg, kellemes személyiség volt, és ELVILEG pont ezt kifogásolta benne Feró... Gratulálok :S


gyakorlatilag inkább az történhetett, hogyha Dávidot beválogatják, akkor vége a műsornak, mert felesleges egy olyan emberrel versenyeztetni a többieket, akin még a laikus is látja, hogy magasan a legjobb...

2011. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Megmondom mi van vele! Egész egyszerűen szimpatikus az embereknek! Persze, hogy kiemelten foglalkozik vele a tévé, hiszen őt ismerik, rá kíváncsiak.
2011. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Undorító az a csaj, minden szempontból.

Ennyit tudok hozzáfűzni.

2011. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Na és mi a problémád vele te bunkó?
2011. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha én vagyok az a bunkó, akkor megmondom szívesen: undorító tenyérbemászó stílus, nagyképűség minden alap nélkül, középszerű énektudás, emellett komoly stílusproblémák, ronda, püffedt arc, és fejletlen, gnóm test.

Semmi egyéb.

2011. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!