Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a rocker életszemlélet,...

Milyen a rocker életszemlélet, életfelfogás? (ha lehet egyáltalán általánosítani)

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok. Ha van kedved, és időd, akkor megpróbálhatod szavakba önteni. Más stílus (akár rétegzene stílus) képviselői is írhatnak :)
2011. szept. 13. 15:28
 1/4 anonim válasza:
100%
én inkább egy fajta Beatles-hippi szemlélet híve vagyok ami kb annyi hogy mindent leszarok csak boldog legyek 15/ F
2011. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Once She has the chance to rock a club, she gets the next date penciled for sure”


Hát én rock zenét hallgatok 12 éves korom óta,és az én személyes életfelfogásom az hogy élj a mának!Ha tetkót akarok akkor meg csinálom ha mást akkor azon majd el gondolkodom hogyha 50-60 éves leszek,én nem szoktam tervezni. No life,no rules :-)

2011. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

'Tedd, amit ugy erzel tenned kell,

Arra menj, amerre szived terel,

Hisz idod oly' keves,

Legy hat magad ura amig elsz.'

2011. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

17:45 Hát igen, Axl nagy igazságot mondott :)

Nekem leginkább ez a Axl Rose-féle "mindenki megb.szhatja" életszemlélet tetszik, de én magam nem vagyok ilyen, nekem ez nem menne :) Ő eléggé szélsőséges gondolkodású, ez a mindent-vagy-semmit típus. Érdekelnek az ilyen "nem hétköznapi" emberek.

Amit én képviselek, az a John Lennon-féle hippis-"béke, béke, béke" életszemlélet. Give peace a chance ;)

15/L

2011. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!