Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire ciki a léggitár?

Mennyire ciki a léggitár?

Figyelt kérdés

Szóval, kölyökként sokat léggitároztam, és persze rájöttem, hogy ez nekem nem elég. Három éve gitározok, van egy kis bandám is, bár inkább csak egy baráti kör, akikkel összejárunk néha zenélni. Szóval, ma egész jó napom volt, és itthon a szobában nekiálltam egy kicsit léggitározni, mert élveztem a zenét meg úgy az egész világot, erre anyámék rám nyitottak, és teljesen ledöbbentek. Ennyire ciki lenne, hogy egyszer elengedtem magam ennyi év után?

18/f


2011. szept. 19. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mi az a léggitár. Én csak léghárfát meg theremint ismerek...
2011. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. De ne aggódj, ma ez a divat, nézd csak meg, az xfaktorban is léggitároztak olyanok is, akik továbbjutottak...
2011. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
úgy érted, úgy csinálsz mintha gitároznál és ugrálsz közben? :D elég lökött dolog :D
2011. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem ugrálok meg üvöltök meg teszem az eszem, épp csak a kezemet mozgattam úgy, mintha gitároznék. Én is meglepődök azokon, amit egyesek csinálnak, hidd el :D
2011. szept. 19. 15:35
 5/11 A kérdező kommentje:
És amúgy igazi gitáron játszom három éve, a félreértések elkerülése végett :)
2011. szept. 19. 15:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, ugyanmár! :D

Csak képzeld el a szitut mondjuk fordítva, hogy te nyitsz rá anyudra amint épp léggitározik :D Őszintén, milyen fejet vágnál???

Sztem szüleiddel is csak ennyi történt, nem arra számítottak mint amit láttak :DD

Még 1: ne szégyelld magad, amiért egyszer elengedted magad annyi év után. Lehet gyakrabban kellene...

2011. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. szept. 19. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:
ha a szüleim tudnák én miket csinálok zárt ajtók mögött...
2011. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 16:17


Tudják.

2011. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mbalage ***** válasza:

A léggitár a világ egyik legjobb hangszere! Használata igen könnyen megtanulható, és majdnem olyan jó kifejezőerővel bír, mint a tánc!


Te csak ne aggódj, teljesen normális a dolog, bármelyik korosztály számára. Egyébként pedig kérdezz rá: a szüleid nem buliztak fiatal korukban?! Vagy talán irigykednek? Legközelebb csak annyit mondj nekik: be lehet szállni! :)

2011. szept. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!