Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tanulhatok meg zongorázni?

Hol tanulhatok meg zongorázni?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon megtetszett ez a hangszer. Nem akarok profi lenni, de azért szeretnék tudni eljátszani egy-két zenét. Pl. Für Elise, Nézz az ég felé, Earth Song stb.

17 éves vagyok. Igazából semmit sem tudok, nem ismerem a kottát meg smemit. Így is meglehet tanulni?


2011. aug. 18. 11:38
 1/4 Christina A. válasza:

szia!! Én elsős korom óta tanulok zenét... Már több mint 4 évet furulyáztam, zeneiskolában, vizsgákkal, és mst fuvolázom... A gond az hogy szerintem Te zeneiskolába nem nagyon járhatnál.. Arról meg már eléggé lekéstél.. A zongizást elég fiatalon kéne kezdeni..( pl.: a barátnőm is elsőbe kezdte) És szolfézstudás nélkül nagy bajban leszel... Én is tudok egy-két dalt zongin eljátszani...

Szerintem keress egy magántanárt.. Aki megtanít az alapokra, mind szolfézsból, mind zongiból!!! De nem az egyik napról a másikra történik( zenesuliban a szolfézs alapból 4 év) Úgyhogy elég lassú folyamat lesz.. Nem tudsz amjd hipp-hopp eljátszani ezt-azt!!! Háát, lehet, hogy lehangoló voltam, de ez az igazság.hogy tudd...Mire válalkozol...

2011. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Gondoltam, hogy nem 1-2 hónap lesz. De ettől függetlenül szeretnék megtanulni zongorázni. Zene iskolába nem akarok járni. Magántanárhoz megyek szerintem.
2011. aug. 18. 12:20
 3/4 Christina A. válasza:
Sok sikert!!! (: (: (: (: (:
2011. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 13 éves vagyok 5 éve kitünűen zongorázom, szeretem nagyon, keress egy zongoratanárt és járj :D Én nekem meg az a vágyam gitározni tudjak csak pár akkordot tudok
2012. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!