Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Németországban ugyanolyan...

Németországban ugyanolyan népszerűek az amerikai előadók (pl. Rihanna, Lady Gaga, stb. ), mint itthon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
valószínű..
2011. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nyilván:) Talán még népszerűbbek is, mert bárhol több promót kapnak. (Persze az általad felsoroltaknak itthon sincs kis promójuk.)
2011. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá német toplistákra :D
2011. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Már elnézést, de Rihanna egyáltalán nem amerikai. Barbadoson született, ami egy független szigetország a Karib-tengeren, a Brit Nemzetközösség (Commonwealth) része. Nem amerikai állampolgár és 16 éves koráig el sem hagyta a szülőhazáját.


Az hogy az Egyesült Államokban csinált karriert más kérdés. Penélope Cruz is befutott Hollywood-ban (spanyol), de megemlíthetném Hugh Laurie-t (Dr. Greg House) vagy Jesse Spencer-t (Dr. Robert Chase) is a Doktor House-ból. Előbbi angol, utóbbi ausztrál színész.


Senki nem lesz amerikai attól, hogy ott csinált karriert, Rihanna sem.

2011. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
már elnézést, ezt én most nem leszärom? nem ezt kérdeztem, hogy milyen nemzetiségű, ha csak okoskodni tudsz akkor köszi nem kell
2011. okt. 6. 21:10
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Németországban ugyanolyan népszerűek az AMERIKAI előadók (pl. Rihanna, Lady Gaga, stb. ), mint itthon?


Rihanna nem amerikai. Magában a kérdésben van a hiba. Amúgy nagyon szívesen, hogy jóindulatúan szóltam, hogy erre máskor figyelj.

2011. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és te attól jobban alszol, ha úgy írom ki a kérdést, hogy "Németországban ugyanolyan népszerűek az amerikai és barbadosi előadók (pl. Rihanna, Lady Gaga, stb. ), mint itthon?"
2011. okt. 7. 20:34
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Gábor Dénes (Nobel-díjas fizikus, a holográfia feltalálója) Angliában kutatott egy egyetemen. Még életében nyilatkozta, hogy nagyon fájt neki, ha valahol angol fizikusként mutatták be (és ez többször előfordult), mert ő magyarnak vallotta magát, attól függetlenül, hogy Angliában csinált karriert.


Ezek alapján nem tartom kizártnak, hogy Rihannának is fájna, ha megtudná, hogy "leamerikaiazták", tekintve, hogy a hazájában büszkék rá, felvonulást rendeznek a születésnapján, továbbá a Barbadosi miniszterelnök felkérésére ő az ország Tiszteletbeli Nagykövete. Ezek alapján "talán" szereti a hazáját. (Jó személyesen sosem beszéltünk ez tény xD).


Tudod lehet, hogy a 300000-es Barbados vagy a 10 milliós Magyarország nem tud annyit nyújtani egy zenésznek, színésznek, tudósnak, mint a 61 milliós Nagy-Britannia vagy a 309 milliós Amerikai Egyesült Államok. De attól még tiszteljük meg és a kis nemzeteket is ismerjük el ugyanúgy.


Nem azon áll a hangsúly, hogy én nyugodtan alszom-e (amúgy igen), csak mindenki nemi, vallási és NEMZETISÉGI hovatartozását illik tiszteletben tartani. Ennyi.

2011. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy érdemes ebből ekkora patáliát csapni? Tulajdonképpen lényegtelen a kérdés szempontjából. De ha akarod képzeld oda.:)
2011. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ment a zöld, utolsó válaszoló! :) Nem akartam patáliát, csak merő jó szándékból (és szerintem udvariasan) felhívtam a kérdező figyelmét egy tévedésre-aki nem túl kedvesen reagált. De részemről lezártam. És tényleg lényegtelen! :D
2011. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!