Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Tankcsapda együttes "tanklog...

A Tankcsapda együttes "tanklogója" mit jelképez, honnan ered?

Figyelt kérdés
Arról a logóról van szó, ami egy kör, benne még egy kör, 3 vonal, és egy kérdőjel-szerűség, aminek az alján nyíl van.
2009. máj. 10. 13:51
1 2 3 4
 1/39 Thurston ***** válasza:
17%

Gondolom úgy gondolták, hogy jól néz ki, meg már az Ektomorf is elsütött egy hasonló logót, aztán milyen jó lett nekik.


Nem tudom miért akarsz egy ilyen primitív zenekar akármilyen megmozdulásába akármit is belemagyarázni.



O)))

2009. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%

Primitív?? Kikérem magamnak a zenekar nevében!

A P betű alján lévő nyíl, úgy tudom, egy olyan írógépnek köszönhető, amelyik mindegyik p betű aljára egy elmosódott nyilat tett valahogy, vagy így folyt meg rajta a festék. De a zenekar tagjainak megtetszett, és így maradt.

2009. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
A véleményed nem kérdeztem, csak azt, h mit jelképez a logó. De ha erre nem tudsz válaszolni, akkor mit is keresel itt?
2009. máj. 10. 14:19
 4/39 Thurston ***** válasza:
24%

Azt kérdezted mit jelképez. Mondtam, hogy semmit. Ez szerintem korrekt válasz. Nem azt mondtam, hogy nem tudom. Azt, hogy honnan ered, nem tudtam, ezért arra nem is válaszoltam, erre válaszolt a második válaszadó. ÍGy, hogy mindkét kérdésedre kaptál választ, nem tudom mit vergődsz.


Azt meg ne magyarázza már meg nekem senki, hogy a Tankcsapda zenéjét lehet igényesnek és kidolgozottnak nevezni... XD Ezzel az ember max a sajét hozzánemértését bizonyítja, ami meg valljuk be, elég nevetséges azoknak, akik esetleg értenek is valamit a zenéhez. Gondolom nem szeretitek, ha röhögnek a butaságotokon. :)


O)))

2009. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem miért kell lepontozni valakit, aki nem azt írja, amit hallani szeretnétek. Válaszolt a kérdésre, csak emellett nyilatkozott a zenekarról is. És igaza van, a TCS zenéjét nem primitívnek nevezni a röhejességen is túlmutat. Mindegyik számuk négy-öt kvintből áll összvissz.


Megmutatom, hogy három hangszerrel és egy torokkal milyen zenét is lehetne csinálni:

http://www.youtube.com/watch?v=wS7CZIJVxFY

2009. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Fiúk! Rohadtul kikérem Lukács Lacinak, Cseresznyének, Fejesnek és magamnak. Abszolút igényes számaik vannak, csak nézd meg a szövegeiket! Jut eszembe, te mit is hallgatsz? Tokio hotel? Japán komolyzene? Akon, akinek két percig van hírneve 1 számával, és kész? Rapet, ami nem zene, mert hangszerrel nem lehet előadni?


Gondolom - kedves első válaszoló - a "semmi" választ is csak azért adtad, mert fogalmad sincs, h miről van szó, meg h legyen alibid fikázni a Tankokat. Ennyi.

2009. máj. 10. 14:53
 7/39 Thurston ***** válasza:
39%

Most linkelt egy számot, amiből frankón megtudhatod, hogy mit hallgatunk. Opeth, Pain of Salvation, Dream Theate, Tool...

zeknek az együtteseknek elég komoly neve van a szakmában, és nincs olyan, hogy egy zenéhez kicsit is értő ember rosszul nyilatkozik róluk.


A Tankcsapda a háromakkordos, telejesen sablonos verzeverzerefrénvezrerefrnérefrén képleteivel meg bizony elég igénytelen. Ezen nincs mit bezsélni. Az igényesség kábé ott kezdődik, hogy valaki tud gitározni, és X év aktív zenei múlt után én már elvárnék némi haladást a hangszeres tudásukat illetően, amit bizony nem mutatnak.


De látom te okos vagy, értessz a zenéhez, hiszen még a Tokio HOtelt is ismered. Te fasz.

2009. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
37%

ololol


Hallgasd meg talán a linkelt számot. :DDDD


És te azt honnan tudod, hogy például a rapzenét olyan könnyű megcsinálni? Elárulom, hogy egy DNB szám algoritmusának megírása is többi dőt vesz igénybe, mínt egy TCS szám összerakása, ami kábé annyi, hogy a hasamra csapok, és mondok négy akkordot, amiket négy percen keresztül váltogatok.

2009. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Thurston ***** válasza:
39%

Az a baj, hogy teljesen tájékozatlan vagy (ez abból kderül, hogy Akonon, Tokióhotelen és técsén kívül más nem is létezik számodra), és a zenéhez sem értessz láthatóan. (Játszas akár egyetlen hangszeren? Jártál zeneiskolába hosszú évekig? )

Csak akkor nem tudom minek próbálsz okosnak tűnni. :)

2009. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Thurston ***** válasza:
19%
Ja, és figyeld a videót is, akkor rájössz talán, hogy milyen egy igényesen összerakott dalszöveg. Bár lehet, hogy ez neked hirtelen túl magas lesz.
2009. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!