Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Tankcsapda együttes "tanklog...

A Tankcsapda együttes "tanklogója" mit jelképez, honnan ered?

Figyelt kérdés
Arról a logóról van szó, ami egy kör, benne még egy kör, 3 vonal, és egy kérdőjel-szerűség, aminek az alján nyíl van.
2009. máj. 10. 13:51
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Na idáig tartott a türelmem. Ne faszozzál, mert nem vagyok az. Tanulj meg írni. A Tokio Hotelt, mint nevet mindenki ismeri, lám, te is tudtad, miről van szó. Sürgefürgén állítsd le magad, te sem vagy különb, mint én vagy bármelyikünk. Ez a fibonaccis téma valami kegyetlen szar. Upsz, ez most rosszul esett? Szarok bele! Ha tüzetesebben megvizsgálsz egy tcs számot, rájössz, hogy milyen sokatmondó a szöveg. ("...Ha nem hiszed el, hogy az élet tényleg örökké tart, hiába úszol, belefulladsz, pedig ott van a másik part..." (ja, ateistákkal nem tudok mit kezdeni...)"... Na meg a bedeszkázott ablakai a halált hordozó háznak, a nyomornegyedek bűze, ahol a háromévesek fáznak...") Lukács Laci minden idők egyik legkiválóbb dalszövegírója. Ha megfigyeled a TCS életrajzát, úgy jöttek fel, mint szar a vécén. '89 előtt még egy iskola pincéjében gyakoroltak, és nem sokkal később már kiváló zenekar alakult belőlük. Nemrég Angliában koncerteztek, és rengetegen voltak. Valószínűleg nem a "primitív zenéjüknek" köszönhető a hírnevük. Ha megkérdezel pár embert, minden második tudni fog neked vmennyit elénekelni legalább a Mennyország-touristból, de akár másból is. Nem is tudom... A te mindenható kedvenc mocskaidat hányan hallgatják rajtad kívül? Nem is tudom, most minek is ülök itt és írok... Azt meg pláne nem, hogy te miért... Félreértetted volna a kérdést? Nem, egyébként nem az volt, hogy "Mit gondolsz a Tankcsapdáról?". Á, mindegy szarok bele. Szevasz.
2009. máj. 10. 15:13
 12/39 Thurston ***** válasza:
17%
Te mentél bele jobban a vitába. És hát ja. Kétségtelen, hogy egy primitív barom vagy. Főleg hogy a Tool-t a kegyetlen szar jelzővel illeted, amikor a drága técsés zenészeid álmukban sem tudnak ilyen félelemetesen összetett zenét csinálni. Nekem aztán nem esik rosszul. Csak sajnálkozok, hogy valakinek a tankcsapda az igényes zene netovábbja. Mármint, ez azért elég szomorú.
2009. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 Thurston ***** válasza:
28%

Ja, most azzal jössz, hogy ezt mennyi ember szereti. Hát akkor elmondom, hogy az általam említett bandákat mégtöbb. :D

Ráadásul a tömegre való hivatkozás nem állja meg a helyét, mint érvelés.

(EZ olyan, mint Galilei esete. Mivel az emberek többsége azt mondta, hogy a föld kering a nap körül, azt mondták, hogy Galilei csak tévedhet, és bezárták.)

2009. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
23%

"A te mindenható kedvenc mocskaidat hányan hallgatják rajtad kívül?"


XXXDDDDDDDDD


Na. Most akkor nézz utána a lemezeladásoknak, meg youtubeon nézzél pár koncertfelvételt, a világ bármely részéről. Komolyan! Szégyelni fogod magadat.

2009. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Thurston ***** válasza:
25%

Nézd. Lásd milyen kedves vagyok. Idézek neked a wikipédiáról:

"Dream Theater has sold over two million albums in the U.S., and over 8 million records worldwide."


:)

2009. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Valljuk be, a cédéeladás sem minden... Nem tudom, láttad-e a South Park keresztény rockról szóló részét... Ajánlom figyelmedbe.
2009. máj. 10. 15:28
 17/39 Thurston ***** válasza:
33%
Én tudom, hogy nem jelent semmit. Te érveltél ezzel emlékezetem szerint. Tehát végülis ezzel megint magadat égetted be. Ügyesen csinálod, meg kell hogy mondjam.
2009. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 Thurston ***** válasza:
38%

Végülis al ényeg az, hogy szerinted a TCS igényes, míg a Tool és Dream Theater szar, csak a sok hülye ember valamiért vevő rá. Ezt fontosnak tartom így leszögezni, mert ha errefelé téved egy zenész, akkor ezen biztosan jót fog mulatni.


(Még mindig nem tudom egyébként, hogy neked milyen zenei multad van, hogy ennyire okos vagy. Mert mondjuk én játszok kábé tíz hangszeren, és éppen most végzem a jazztanszék első évét, ami azt jelenti, hogy már elvégeztem két zenei iskolát.)

2009. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Rekordot akartok dönteni offolásból? Hajrá. Ha jól emlékszem egy épkézláb választ nem hallottam.
2009. máj. 10. 15:32
 20/39 anonim ***** válasza:
83%

A Tankcsapda Magyarország legigényesebb rockbandája. Talán nem a mostani divatmajmok ízlését szolgálja, hiszen a zenekar 89-ben alakult, ekkor még sokan még a csattogós szárnyú falepkét tologattátok. Ők azóta folyamatosan zenélnek, és az együttes tagjai is alig cserélődtek ennyi év alatt!!

Ízlések és pofonok különbözőek, de igénytelennek nevezni azért az mégis csak durva :))) ilyet csak az írhat, aki nem érti, miről szólnak a számaik.

Lukács Laci az egyik legnagyobb szövegíró, ilyen frappánsan senki nem tudja megfogalmazni az ország, világ aktuális problémáit. Imádom!!!

Azt se tudom, milyen szemetet hallgattok (Tokio Hotel, meg micsoda???), be nem raknék ilyen szemetet a lejátszómba.

2009. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!