Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Tankcsapda együttes "tanklog...

A Tankcsapda együttes "tanklogója" mit jelképez, honnan ered?

Figyelt kérdés
Arról a logóról van szó, ami egy kör, benne még egy kör, 3 vonal, és egy kérdőjel-szerűség, aminek az alján nyíl van.
2009. máj. 10. 13:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
2009. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
96%

Most komolyan én sem értem minek fikázza le mindenki a másik zenéjét... az emberek azt hiszik magukról, hogy okosak, mégsem azok... miért ne lehet elfogadni a másikat? tényleg, most ha te lefikázod a tankcsapdát neki rosszul esik, ha ő lefikázza a te bandádat, neked rosszul esik... de ha senki nem mond semmi rosszat, mindenkinek jó lesz és nyugodtan hallgathatja azt, amit ő szeret... bár nem vagyok nagy tankcsapda rajongó, még is azt mondom, hogy tényleg jó banda, nagy sikereket értek el... és megnyugtatom a még kötözködőket, hogy én is zenélek... 15 éves vagyok és a hegedűvel már 10 év óta foglalkozom, ami sztem nem is rossz... persze azon kívül játszok máson is de lényegtelen, mert ha elkezdeném sorolni, akkor ezért balhéznának itt...

Viszont elnézést több dolgot én sem tudok a logó eredetéről, csak azért írtam, mert képtelen vagyok elviselni az olyan embereket, akik azt hiszik, hogy maguk körül forog a világ és ők a mindenható nagyurak!

2009. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
94%

Igazad van, annyit megjegyeznék, hogy a "fikázás" nem a TCS rajongók részéről indult és nem is a kérdésre válaszoltak nagyon sokan. Egyébként egyetértek, mindenkinek lehet kedvenc műfaja/zenekara, miért nem lehet ezt tiszteletben tartani?

Én pl. a komolyzenét is szeretem, a népzenét is, a jazz-t, a rockot, és még nagyon sok mindent, ami jó. Fel sem lehet sorolni. Inkább az a nem jó, ha valaki olyasmiről mond véleményt, amit nem ismer eléggé.

2009. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
43%
14.40 vok csak hogy ne fikázzanak egyesek engem se és ne kössenek belém igen zenélek méghozzá gitáron 1 éve.
2009. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Dr. Melancholia :D Az aztán rohadt igényes :D:D:D:D:D:d A többiről nem is nagyon hallottam :D


(L)TCS(L)

2011. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Hegsegg válasza:

Tulajdonképpen eredetileg nem jelképez semmit, spontánul jött amikor először begépelték a nevet és tettek az aljára 1 nyilat hogy jelképezze és kiemelje hogy lejjebb van

a logo amit kérdeztél szerintem nem jelképez semmit, ennek a továbbfejlesztett változata.

Az eredetét a saját szájukból hallhatod innen: http://www.youtube.com/watch?v=npsWH_FjK8A

2012. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

nem vág témába, de

idejönni, anoním módon fikázni, ócsárolni országunk legnagyobb rockbandáját, eléggé nagy szegénységi bizonyítvány.. :D

nem tetszik, oké, meg lehet normálisan is mondani.. OLYAN HELYEN AHOL KÉRDEZIK HOGY SZERETED-E A CSAPDÁT! -.-

+ annyit hozzáfűznék hogy aki nem érti meg magát a zenét, nem fogja szeretni.. = hülye a zenéhez, és csak hallgatja de nem érzi át, nem lát bele ;)

2013. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

"A zenekar logója honnan jött?


Tankcsapda: Véletlen folytán jött így. Rossz volt az írógép, amivel a zenekar nevét gyakran leírtuk, és a P betű mindig lejjebb csúszott mint a többi. Innen jött az ötlet."

Forrás:www.origo.hu/zene/20020117tankcsapda.html

2013. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Azért P betű mert régen az irógép üttöték hogy tankcsapda és a P betü lejeb csuszott és a aljá valami paca volt ami hasonlitott egy nyilra .Avalakit érdekekeleg valami a tcs ről: [link]
2015. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!